Ludzie listy pisząNiepubliczne Katolickie Przedszkole Faustynka w Pułtusku

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2015/06/niepubliczne-katolickie-przedszkole-faustynka-w-pultusku-2.jpg

13, 20 i 27 maja bieżącego roku na zajęciach z psychologiem, dzieci z Niepublicznego Katolickiego Przedszkola Faustynka w Pułtusku, po raz drugi przystąpiły do ogólnopolskiej akcji „Marzycielska Poczta”. Przedszkolaki z najstarszej grupy „Pszczółki” z pomocą pani napisały życzenia i stworzyły kartę urodzinową dla chorego na mukowiscydozę Mateuszka Szostaka.

Zajęcia rozpoczęły się od krótkiej prezentacji, która przybliżyła dzieciom osobę Mateusza. „Pszczółki” poznały ulubione bajki chłopca i dowiedziały się, co Mateusz lubi robić najbardziej. Okazało się, że wielu z przedszkolaków ma podobne zainteresowania, ulubione postacie z bajek. Wiedząc już jak wygląda Mati i jego wierna towarzyszka Cora, dzieci przystąpiły do tworzenia karty. Wszystkie przedszkolaki były bardzo zaangażowane w pracę. Bardzo zależało im na tym, aby karta spodobała się Mateuszowi.

Mamy nadzieję, że stworzona przez nas karta wywoła uśmiech na Twojej twarzy Mateuszku. 🙂 Mamy też ogromną nadzieję, że zachęcimy do przystąpienia do „Marzycielskiej Poczty” więcej osób z naszego otoczenia. To na pewno nie ostatnia karta jaką wykonamy i nie ostatnie życzenia jakie składamy.

Pozdrawiamy,
PRZEDSZKOLAKI z grupy „Pszczółki”
Niepubliczne Katolickie Przedszkole Faustynka w Pułtusku

guest
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Marek
Marek
5 lat temu

Dziękuję bardzo, bardzo i jeszcze raz bardzo Kochani moi przyjaciele, bardzo przepraszam, że tak późno przesyłamy nasze najpiękniejsze podziękowania za Wasz cudowny dar i ciężka pracę. Mateuszek ostatnio miał i ma kłopoty ze zdrowiem i czasami brakowało czasu i sił by siąść przed komputerem. Jeszcze raz bardzo Was przepraszam. Wasz cudowny prezent pozostanie z Mateuszkiem i z nami na zawsze nie tylko w naszych sercach ale i na honorowym miejscu w jego pokoiku. Brak mi słów by wyrazić naszą ogromną wdzięczności za samo zainteresowanie problemem i chorobą Mateusza. Wasze myśli i czyny dodają nam a zwłaszcza Mateuszkowi otuchy i siły… Czytaj więcej »

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image