Ludzie listy pisząNiepubliczne Katolickie Przedszkole Faustynka w Pułtusku

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2016/09/niepubliczne-katolickie-przedszkole-faustynka-w-pultusku-3.jpg

3, 10 i 17 czerwca bieżącego roku, na zajęciach z psychologiem, dzieci z Niepublicznego Katolickiego Przedszkola Faustynka w Pułtusku, po raz trzeci przystąpiły do ogólnopolskiej akcji „Marzycielska Poczta”. Przedszkolaki z najstarszej grupy „Pszczółki”, stworzyły kartę urodzinową dla Mateuszka Halejcio.

Zajęcia rozpoczęły się od krótkiej prezentacji, która przybliżyła dzieciom osobę Mateusza. „Pszczółki” poznały ulubione bajki chłopca i dowiedziały się, co Mateusz lubi robić najbardziej. Okazało się, że wielu przedszkolaków ma podobne zainteresowania (zwłaszcza taniec 🙂 ) oraz ulubione postacie z bajek. Wiedząc już, co nieco na temat Mateusza, dzieci przystąpiły do tworzenia karty. Wszystkie przedszkolaki były bardzo zaangażowane w pracę. Zależało im na tym, aby karta spodobała się Mateuszowi.

Mateuszku, mamy nadzieję, że stworzona przez nas karta wywoła uśmiech na Twojej twarzy. 🙂 Tym uśmiechem nas wszystkich urzekłeś. 🙂 Z serca ślemy Ci nie tylko urodzinową kartkę, ale także moc życzeń i uścisków.

Mamy ogromną nadzieję, że zachęcimy do przystąpienia, do „Marzycielskiej Poczty” więcej osób z naszego otoczenia. U nas w Przedszkolu stało się to już tradycją. Maluchy zawsze pozytywnie odnoszą się do pracy, mają wielkie serca i mnóstwo ciekawych pomysłów. 🙂

Pozdrawiamy!
PRZEDSZKOLAKI z grupy „Pszczółki”
Niepubliczne Katolickie Przedszkole Faustynka w Pułtusku

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image