Ludzie listy pisząNiepubliczne Katolickie Przedszkole Faustynka w Pułtusku

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2014/05/niepubliczne-katolickie-przedszkole-faustynka-w-pultusku.jpg

5 i 8 maja bieżącego roku na zajęciach z psychologiem, dzieci z Niepublicznego Katolickiego Przedszkola Faustynka w Pułtusku, po raz pierwszy przystąpiły do ogólnopolskiej akcji „Marzycielska Poczta”. Przedszkolaki z najstarszej grupy „Pszczółki” z pomocą pani napisały życzenia i stworzyły kartę urodzinową dla ich chorej rówieśniczki Alicji Kosmala.

Zajęcia rozpoczęły się od krótkiej prezentacji, która przybliżyła dzieciom osobę Alicji. „Pszczółki” poznały ulubione bajki dziewczynki i dowiedziały się, co Ala lubi robić najbardziej. Okazało się, że wielu z przedszkolaków ma podobne zainteresowania, ulubione postacie z bajek. Wiedząc już jak wygląda Ala i co takiego lubi, dzieci przystąpiły do tworzenia karty. Wszystkie przedszkolaki były bardzo zaangażowane w pracę.

Mamy nadzieję, że stworzona przez nas karta wywoła uśmiech na Twojej twarzy Alicjo. uśmiech Mamy też ogromną nadzieję, że zachęcimy do przystąpienia do „Marzycielskiej Poczty” więcej osób z naszego otoczenia. To na pewno nie ostatnia karta jaką wykonamy i nie ostatnie życzenia jakie składamy. Mamy nadzieję i głęboko wierzymy w to, że za rok również będziemy mogli do Ali napisać:)

Pozdrawiamy,
PRZEDSZKOLAKI z grupy „Pszczółki”
Niepubliczne Katolickie Przedszkole Faustynka w Pułtusku

1
Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/mp-logo-malutkie-2-1.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image