Ludzie listy pisząNiepubliczne Przedszkole Ciuciubabka w Poznaniu po raz drugi

1 stycznia 2017autor Eliza Idczak0
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2017/01/niepubliczne-przedszkole-ciuciubabka-w-poznaniu-po-raz-drugi.jpg

Tak obiecaliśmy, tak zrobiliśmy. Wróciliśmy ponownie z nową dawką energii i serdeczności, którą tym razem przesłaliśmy Martynce Kurek.

W Niepublicznym Przedszkolu Ciuciubabka w Poznaniu działają dwie grupy maluchów – Malowanka i Układanka. Malowanka spotkała się z Marzycielskimi dziećmi po raz drugi, Układankę zachęciliśmy pierwszy, ale mamy nadzieję, że nie ostatni, raz. Tym sposobem 15 grudnia piętnastoosobowa grupa 2,5- oraz 3-latków, prowadzona przez wychowawcę, poznała Martynkę i z uśmiechami na twarzy stworzyła dla niej wspaniałe kartki i ozdoby świąteczne, które następnie wrzuciła do skrzynki na listy. Mamy nadzieję, że przesyłka dotarła na czas.

Z tego miejsca zachęcamy wszystkich czytelników do włączenia się w akcję, ponieważ życzliwość i zaangażowanie, jakie dzieci wkładają w wykonanie prac dla innych, oraz uśmiechy wywołane na twarzach Marzycieli poruszą nawet najbardziej zatwardziałe serce.

Pozdrawiamy wszystkich serdecznie i do „napisania” wkrótce!

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image