Od jakiegoś czasu nie było nowych zdjęć Julki więc pojawienie się takowych z pewnością zasługuje na oddzielny wpis. uśmiech

Ale oprócz zdjęć jest jeszcze COŚ: ważny komentarz od Marleny, mamy Julki, który pozwoliliśmy sobie poniżej przekleić.

Takich pięknych komentarzy na Marzycielskiej Poczcie jest znacznie więcej, ale czasami warto je podkreślić, chociażby dlatego, by nigdy nie tracić z oczu tego co w życiu bywa najważniejsze:

Ciężko czasami „ubrać „w słowa to, co tak naprawdę chcemy wyrazić i jak bardzo jesteśmy Wam Wszystkim razem i z osobna wdzięczni. Jesteście z nami na dobre i na złe a to dla nas rodziców i naszych pociech jest bardzo, bardzo ważne. Pamiętam jeszcze czasy sprzed ponad roku jak nie byłyśmy na MP i czasami było ciężko o najzwyklejszy uśmiech, a teraz uśmiech na twarzy towarzyszy codziennie dzięki Wam, dobrym duszyczkom. Robicie coś niezwykłego bezinteresownie, bez żadnych zobowiązań tak sami z siebie z wielkiego serca. To jest dla nas ogromnie ważne. Zawsze można się Wam wyżalić gdy jest źle, ciężko i wydaje nam sie że jesteśmy zupełnie sami z chorobą, walką o „normalne” dzieciństwo naszych dzieci. DZIEKUJEMY KAŻDEGO DNIA ŻE JESTEŚCIE, CZASEM BARDZO DALEKO ….ALE BLISKO…NAS. Dziękujemy.
No i sie wzruszyłam

Zdjęcia Julki: