Efekty AkcjiO nas w Reader’s Digest

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2011/03/readers-digest.jpg

Okładka magazynu
Bardzo cieszy fakt, że od jakiegoś czasu przeżywamy urodzaj wszelkich artykułów prasowych o Marzycielskiej Poczcie. Piszą o nas małe, lokalne tygodniki jak i większe gazety. Cieszymy się z każdego tekstu, najmniejszej nawet wzmianki: bo to upowszechnia taką formę pomocy i korzystają na tym dzieci.

Na przykład w najnowszym Reader’s Digest ukazał się artykuł o Marzycielskiej Poczcie. Został on także udostępniony w wersji elektronicznej i jest dostępny pod tym adresem.

Z ciekawości sprawdziłem nakład magazynu – wynosi on troszeczkę ponad 100,000 egzemplarzy. Jest to więc kolejna szansa, że wiele nowych osób skusi się na posłanie listu lub kartki do jednego z Marzycielskich dzieci. uśmiech

[rps]

14
Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
Basia Sz
Basia Sz

Witam. Nie mogąc spać weszłam na Marzycielską Pocztę i dobrze, bo dowiedziałam się szybko o artykule w Przeglądzie. Bardzo wiele osób go czyta, a nawet prenumeruje (np. moja ciocia). Mądre rzeczy w nim są i cytaty warte przemyślenia.
Weroniko, jeszcze raz piękny ukłon w Twoją stronę, jesteś niezwykłą młodą osobą. Bardzo wrażliwą i mądrą. Uznanie także dla Tomka i Agnieszki. Dobrze, że są tacy ludzie jak Wy. Dzięki!
Dzieciaki z MP stają się coraz bardziej sławne. Dobrze. Mam nadzieję, że dzięki temu artykułowi dostaną jeszcze więcej wsparcia i korespondencji. Pozdrawiam.

Daga
Daga

Gratuluję twórcom Marzycielkiej Poczty kolejnego wspaniałego artykułu o ich pracy. Gratulacje również dla wolontaiuszy tak wiele wiedzących o zainteresowaniach, potrzebach dzieci. Wszystkiego najlepszego życzę również najważniejszym bohaterom tego artykułu czyli wszystkim Dzieciom z Marzycielskiej Poczty.Mam nadzieję , że dzieki rozpropagowaniu akcji dostaniecie jeszcze więcej wspaniałych kartek i listów.

Ela Ausobska

Piękny artykuł napisany z sercem. Piękny. Oby więcej ludzi zauważyło MP.

MAGDA G.

Supper,że pojawił się kolejny artykuł! Niech jak najwięcej osób tu zajrzy i uszczęśliwia te kochane dzieciaczki uśmiech

Aga Kizinkiewicz

Przeczytałam artykuł. uśmiech
Super, cieszę się, że powstał ten artykuł, trzymam kciuki, że przyciągnie on nowe osoby do pisania do cudownych dzieci. uśmiech
Dziękujemy, pozdrawiam serdecznie.
Aga

Basia Opas (Gocyła)

Przeczytane ! artykuł jest piękny ! Nakład faktycznie dość spory ! oby przyciągnął nowych ludzi ! mrugnięcie

Weronika Mazurkiewicz

Podobno to najbardziej poczytne pismo w Polsce. Oby ilość czytelników przełożyła się na liczbę nowych, wspaniałych autorów listów uśmiech

Wiktoria Konowada

wow o rany

Ewa
Ewa

Cudownie śmiech artykuł robi wrażenie…

Sebastian

Niektóre informacje w tym artykule są lekko nieaktualne (np. Natalka nieustannie ma 11 lat). A tak to jest super. A Weronika – jesteś chyba wyżej, niż w maturalnej. Przepraszam, jeśli się mylę. Jakby trzeba coś napisać, jakiś tekst, artykuł, to ja pomocą służę, podobno robię to bardzo dobrze.

Asia mama Natalki

Super kciuk do góry

Darek12
Darek12

No nieźle MP się rozwija.

Mama Natalki Nadolskiej

Super! Oby tak dalej kciuk do góry

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image