Efekty AkcjiO nas w Reader’s Digest

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2011/03/readers-digest.jpg

Okładka magazynu
Bardzo cieszy fakt, że od jakiegoś czasu przeżywamy urodzaj wszelkich artykułów prasowych o Marzycielskiej Poczcie. Piszą o nas małe, lokalne tygodniki jak i większe gazety. Cieszymy się z każdego tekstu, najmniejszej nawet wzmianki: bo to upowszechnia taką formę pomocy i korzystają na tym dzieci.

Na przykład w najnowszym Reader’s Digest ukazał się artykuł o Marzycielskiej Poczcie. Został on także udostępniony w wersji elektronicznej i jest dostępny pod tym adresem.

Z ciekawości sprawdziłem nakład magazynu – wynosi on troszeczkę ponad 100,000 egzemplarzy. Jest to więc kolejna szansa, że wiele nowych osób skusi się na posłanie listu lub kartki do jednego z Marzycielskich dzieci. 🙂

[rps]

guest
14 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Basia Sz
Basia Sz
9 lat temu

Witam. Nie mogąc spać weszłam na Marzycielską Pocztę i dobrze, bo dowiedziałam się szybko o artykule w Przeglądzie. Bardzo wiele osób go czyta, a nawet prenumeruje (np. moja ciocia). Mądre rzeczy w nim są i cytaty warte przemyślenia.
Weroniko, jeszcze raz piękny ukłon w Twoją stronę, jesteś niezwykłą młodą osobą. Bardzo wrażliwą i mądrą. Uznanie także dla Tomka i Agnieszki. Dobrze, że są tacy ludzie jak Wy. Dzięki!
Dzieciaki z MP stają się coraz bardziej sławne. Dobrze. Mam nadzieję, że dzięki temu artykułowi dostaną jeszcze więcej wsparcia i korespondencji. Pozdrawiam.

Daga
Daga
9 lat temu

Gratuluję twórcom Marzycielkiej Poczty kolejnego wspaniałego artykułu o ich pracy. Gratulacje również dla wolontaiuszy tak wiele wiedzących o zainteresowaniach, potrzebach dzieci. Wszystkiego najlepszego życzę również najważniejszym bohaterom tego artykułu czyli wszystkim Dzieciom z Marzycielskiej Poczty.Mam nadzieję , że dzieki rozpropagowaniu akcji dostaniecie jeszcze więcej wspaniałych kartek i listów.

Ela Ausobska
9 lat temu

Piękny artykuł napisany z sercem. Piękny. Oby więcej ludzi zauważyło MP.

MAGDA G.
9 lat temu

Supper,że pojawił się kolejny artykuł! Niech jak najwięcej osób tu zajrzy i uszczęśliwia te kochane dzieciaczki 🙂

Aga Kizinkiewicz
9 lat temu

Przeczytałam artykuł. 🙂
Super, cieszę się, że powstał ten artykuł, trzymam kciuki, że przyciągnie on nowe osoby do pisania do cudownych dzieci. 🙂
Dziękujemy, pozdrawiam serdecznie.
Aga

Basia Opas (Gocyła)

Przeczytane ! artykuł jest piękny ! Nakład faktycznie dość spory ! oby przyciągnął nowych ludzi ! 😉

Weronika Mazurkiewicz

Podobno to najbardziej poczytne pismo w Polsce. Oby ilość czytelników przełożyła się na liczbę nowych, wspaniałych autorów listów 🙂

Wiktoria Konowada
9 lat temu

wow 😮

Ewa
Ewa
9 lat temu

Cudownie 😀 artykuł robi wrażenie…

Sebastian
9 lat temu

Niektóre informacje w tym artykule są lekko nieaktualne (np. Natalka nieustannie ma 11 lat). A tak to jest super. A Weronika – jesteś chyba wyżej, niż w maturalnej. Przepraszam, jeśli się mylę. Jakby trzeba coś napisać, jakiś tekst, artykuł, to ja pomocą służę, podobno robię to bardzo dobrze.

Asia mama Natalki
9 lat temu

Super :up:

Darek12
Darek12
9 lat temu

No nieźle MP się rozwija.

Mama Natalki Nadolskiej

Super! Oby tak dalej :up:

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image