Ludzie listy pisząOddział Dziecięcy Biblioteki Miejskiej w Raciborzu

17 czerwca 2011autor Basia Gocyła5
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2011/06/oddzial-dzieciecy-biblioteki-miejskiej-w-raciborzu.jpg

Na zaproszenie Pani Marzeny Mróz, dnia 30 maja Oddział Dziecięcy Biblioteki Miejskiej na ul. Kasprowicza w Raciborzu, pod opieką Pani Renaty Muzyk odwiedzili uczniowie klasy 2A ze Szkoły Podstawowej nr 13 w Raciborzu.

Na początek, aby zapoznać się z akcją, dzieci z wielką uwagą obejrzały reportaż o Marzycielskiej Poczcie przygotowany przez redakcję Panoramy, później usłyszały o tym jak zaczęła się moja przygoda z Marzycielską Pocztą i jak wygląda cała akcja. Następnie grupę liczącą 25 osób, podzieliliśmy na mniejsze pięcioosobowe grupy.

Razem z Panią Marzeną przedstawiłyśmy pokrótce historię piątki podopiecznych Marzycielskiej Poczty. Dzieci z wielką chęcią i ogromnym zaangażowaniem przystąpiły do pracy. W niedługim czasie powstały
przepiękne rysunki ulubionych postaci z baje i nie tylko a także laurki, które powędrują do Naszych Małych marzycieli: Kasi Krupy, Julki Mielnickiej, Natana Witczaka, Huberta Dłuskiego oraz Moniki Jadczak.

Pani Marzena, Marzycielską Pocztę chce włączyć już na stałe w życie Biblioteki 😉 i zapewnia, że jeszcze nie raz zaprosi do siebie dzieci z różnych szkół Raciborza.

Zdjęcia:

guest
5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Weronika Mazurkiewicz
Weronika Mazurkiewicz
9 lat temu

Basieńko. Co by tu dużo mówić- świetna robota 😉 !

MAGDA G.
9 lat temu

Po pierwsze ; jestem w szoku, te dzieci mają niesamowity talent, te niektóre rysunki są piękne! Bardzo podoba mi się rysunek z palmą na czerwonym tle chłopca w pierwszym rzędzie siędzącego…!
BRAWO!
Po drugie; Basiu czy już mówiłam ,że jesteś niesamowita? 🙂
Po trzecie; Fajnie, że akcja MP zagości na stałe w Bibliotece. 🙂

AnkaB
AnkaB
9 lat temu

Bardzo sympatyczne i kolorowe prace 😀 :up:

Basia Sz
Basia Sz
9 lat temu

Bardzo się cieszę, że odbyło się to spotkanie w bibliotece, że dzieci dowiedziały się o Marycielskiej Poczcie- brawo Basiu, dziękujemy, naprawdę jesteś niesamowita, masz dobre serce i to Twoje zaangażowanie w działalność na rzecz chorych dzieci z Marzycielskiej Poczty- słowa uznania.
Dziękujemuy Paniom z Biblioteki.
Dzięki dzieciaki! Prace są super, takie kolorowe. Fajnie, że macie takie dobre, kochane serduszka. Buziaki dla Was. Pa.

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image