Na zaproszenie Pani Marzeny Mróz, dnia 30 maja Oddział Dziecięcy Biblioteki Miejskiej na ul. Kasprowicza w Raciborzu, pod opieką Pani Renaty Muzyk odwiedzili uczniowie klasy 2A ze Szkoły Podstawowej nr 13 w Raciborzu.

Na początek, aby zapoznać się z akcją, dzieci z wielką uwagą obejrzały reportaż o Marzycielskiej Poczcie przygotowany przez redakcję Panoramy, później usłyszały o tym jak zaczęła się moja przygoda z Marzycielską Pocztą i jak wygląda cała akcja. Następnie grupę liczącą 25 osób, podzieliliśmy na mniejsze pięcioosobowe grupy.

Razem z Panią Marzeną przedstawiłyśmy pokrótce historię piątki podopiecznych Marzycielskiej Poczty. Dzieci z wielką chęcią i ogromnym zaangażowaniem przystąpiły do pracy. W niedługim czasie powstały
przepiękne rysunki ulubionych postaci z baje i nie tylko a także laurki, które powędrują do Naszych Małych marzycieli: Kasi Krupy, Julki Mielnickiej, Natana Witczaka, Huberta Dłuskiego oraz Moniki Jadczak.

Pani Marzena, Marzycielską Pocztę chce włączyć już na stałe w życie Biblioteki mrugnięcie i zapewnia, że jeszcze nie raz zaprosi do siebie dzieci z różnych szkół Raciborza.

Zdjęcia: