Ludzie listy pisząOddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej im. Noblistów Polskich w Niemicy

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/12/oddzial-przedszkolny-przy-szkole-podstawowej-im-noblistow-polskich-w-niemicy.jpg

MAŁE PRZEDSZKOLAKI Z WIELIMI SERCAMI – I edycja Marzycielskiej poczty.

3 grudnia w naszym przedszkolu odbyła się pierwsza edycja akcji „Marzycielska Poczta”. Jest to wspaniała ogólnopolska inicjatywa, która polega na wysyłaniu tradycyjnych listów i kartek do ciężko chorych dzieci.

Biedroneczki oraz zerówka z oddziału przedszkolnego z Niemicy z wielkim zapałem przystąpili do akcji. Przygotowywali kolorowe laurki, które potem zostały wrzucone do specjalnej skrzynki „Marzycielskiej Poczty”. Każdy kto przystąpił do akcji tworzenia kartek starał się włożyć maksimum serca w to, co robi. Wszystkim przyświecał jeden cel- dać uśmiech i odrobinę radości dzieciom, których życie zdominowała choroba. Ze wzruszeniem można było popatrzeć na małe dzieci, które chcą sprawić choć trochę radości swoim rówieśnikom.

Było to zadanie wyjątkowe i niezwykle ważne, pouczające i wzruszające. Dziękujemy wszystkim uczestnikom akcji!!! Na pewno nie poprzestaniemy na jednej edycji !

guest
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Grazyna
Grazyna
9 miesięcy temu

Dziękuję 😉 pozdrawiam :kiss:

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image