Od lutego tego roku 6-letni Pawełek walczy z „potworem” – glejakiem nerwów wzrokowych. W Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka chłopiec przechodzi aktualnie chemioterapię. Pawełek dzieli swój czas pomiędzy dom, a szpital. Pomimo wzroku osłabionego przez chorobę chłopiec uwielbia przeglądać i czytać otrzymane listy i kartki. Sprawmy mu tej radości jak najwięcej!

Paweł Majewski
Prudnicka 52
47-364 Strzeleczki

Imię dziecka:
Paweł Majewski

Zainteresowania:
Paweł lubi minionki i pociągi. Jest fanem zespołu Zakopower. Więcej…

Wiek:
8 lat, ur. 11.02.2011

Rodzice:
Dorota i Bernard

Rodzeństwo:
Siostra Natalia

Pawełek jest 6 letnim chłopcem od noworodka choruje na Nf 1. W lutym 2017 roku dowiedzieliśmy się, że oprócz tej choroby pojawił się glejak na skrzyżowaniu nerwów wzrokowych. Od lutego zaczęła się nasza walka z potworem i trwa nadal. Paweł bardzo dzielnie znosi chemioterapie pomimo bólu, częstych wyjazdów do szpitala daje radę. Paweł bardzo słabo widzi, na jedno oczko prawe wcale nie widzi, a na drugie bardzo słabo. W domku świetnie sobie radzi, ale gdy wychodzimy na zewnątrz często się potyka i trzeba mu przypominać o wszystkich schodach i krawężnikach. Często rozpoznaje naszych znajomych po głosie.

Zgłosiłam Pawełka do Marzycielskiej Poczty, bo Paweł jak każde dziecko uwielbia dostawać listy kartki i wiem że sprawi mu to wielka radość w walce z jego chorobą.