Efekty AkcjiPocztówki z Parlamentu Europejskiego

6 czerwca 2011autor Tomasz Chmiel11
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2011/06/pocztowki-z-parlamentu-europejskiego.jpg

Idea „Marzycielskiej Poczty” ciągle dociera do nowych miejsc. Tym razem dotarła do samego serca Europy: Brukseli. Pod koniec maja z okazji „Dnia Dziecka” do naszych dzieci napisał europoseł Paweł Zalewski. Pan Paweł na brukselskich pocztówkach wypisał swe życzenia radości i zdrowia, a potem posłał je kilku dzieciom, stając się tym samym jednym z pierwszych polityków, którzy przyłączyli się do akcji.

Pan Paweł przy wypisywaniu kartek tak powiedział:

Dzień dziecka to wyjątkowe święto, o którym każdy dorosły zawsze powinien pamiętać, ponieważ to właśnie dzieci są naszym największym skarbem i to z nimi wiążemy największe nadzieje na przyszłość.

Jesteśmy bardzo wdzięczni i mamy nadzieję, że w ślad za Panem Pawłem pójdą kolejni politycy, bez względu na przynależność partyjną: bo dzieciom może pomóc każdy i bardzo dobrze się dzieje jak idea akcji dociera do nowych środowisk.

Na koniec pragnę jeszcze podziękować Tomkowi Słowińskiemu, który już nie od dzisiaj na różne sposoby wspiera nasze dzieci. To właśnie on, będąc na stażu w Parlamencie Europejskim powiedział europosłowi o istnieniu „Marzycielskiej Poczty”.

Zdjęcia:

guest
11 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Basia Sz
Basia Sz
9 lat temu

Dziękujemy pięknie Panu Pawłowi i Tomkowi Słowińskiemu. Jednak politycy nie są „sztywni” i bezduszni. Z Pana Zalewskiego powinni wziąć przykład inni politycy. Kartki na Dzień Dziecka z Brukseli, wow. Na pewno dzieci się ucieszyły!

Maciek
9 lat temu

zaniosłem i pani się zdziwiła ze pan Paweł napisał do mnie 😀 a dziecim podobała sie pocztówka 😀 😀 😀 😀 i mówiliśmy o Brukseli 8)
dziękuję :XO: :XO: :XO: :XO:

Basia Opas (Gocyła)

kartki z Parlamentu? i to Europejskiego… 🙂 Pięknie że Marzycielska Poczta dotarła i tam 🙂

Tomasz
9 lat temu

Dziękuję ogromnie za to wyróżnienie 🙂 Tak jak moi przedmówcy – byłem wzruszony i poruszony, że nawet wśród parlametarzystów mamy „Przyjaciół” duchowych. Polecamy się Pana pamięci – może inni politycy, urzędnicy państwowi tez napiszą do innych dzieci z MP. To wspaniałe, że nasz los nie jest obojętny. Chylę czoła i pozdrawiam Pana Posła. 🙂

Agnieszka
Agnieszka
9 lat temu

Podoba mi się, że w akcję angażują się ludzie wszelkiego typu, pan poseł Paweł znalazł czas, żeby uczynić taki prosty piękny gest, dziękujemy! Oczywiście panu Tomkowi za zaangażowanie również należy się wielki uśmiech:) I miejmy nadzieję, że inni Panowie z „poważnego” świata polityki, od teraz równie chętnie do MP będą dołączali! :up: :up:

Ewa
Ewa
9 lat temu

Jak miło… 🙂 Bruksela, ho, ho – kto by nie chciał dostać takiej pocztówki? Wielkie brawa dla Pana Pawła – pozdrawiam gorąco!

MAGDA G.
9 lat temu

Łał! Taka kartka musiała dzieciaczki nieźle zaskoczyć. 😉
Super! Dziękujeemy! :up: :up: :up: :up:

Kamila_B
9 lat temu

Fajnie by było gdyby z pana Pawła wzięli przykład i inni politycy 😀

Mateusz
9 lat temu

Bardzo dziękuje Panu Pawłowi za karteczkę i życzenia.
Wspaniała niespodzianka!Pozdrawiam gorąco 🙂

Kasia
9 lat temu

I my bardzo dziękujemy za pocztówkę i bardzo serdecznie pana pozdrawiamy 😀

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image