Idea „Marzycielskiej Poczty” ciągle dociera do nowych miejsc. Tym razem dotarła do samego serca Europy: Brukseli. Pod koniec maja z okazji „Dnia Dziecka” do naszych dzieci napisał europoseł Paweł Zalewski. Pan Paweł na brukselskich pocztówkach wypisał swe życzenia radości i zdrowia, a potem posłał je kilku dzieciom, stając się tym samym jednym z pierwszych polityków, którzy przyłączyli się do akcji.

Pan Paweł przy wypisywaniu kartek tak powiedział:

Dzień dziecka to wyjątkowe święto, o którym każdy dorosły zawsze powinien pamiętać, ponieważ to właśnie dzieci są naszym największym skarbem i to z nimi wiążemy największe nadzieje na przyszłość.

Jesteśmy bardzo wdzięczni i mamy nadzieję, że w ślad za Panem Pawłem pójdą kolejni politycy, bez względu na przynależność partyjną: bo dzieciom może pomóc każdy i bardzo dobrze się dzieje jak idea akcji dociera do nowych środowisk.

Na koniec pragnę jeszcze podziękować Tomkowi Słowińskiemu, który już nie od dzisiaj na różne sposoby wspiera nasze dzieci. To właśnie on, będąc na stażu w Parlamencie Europejskim powiedział europosłowi o istnieniu „Marzycielskiej Poczty”.

Zdjęcia: