Minęły nieomal 3 tygodnie od startu Pocztowego Podarku – nowej i niezwykle ciekawej akcji Marzycielskiej Poczty. Dlaczego minęło tyle czasu, a wzmianka pojawia się dopiero teraz? Bo trudno ogarnąć rozrastające się akcje i potrzebna jest Wasza pomoc. uśmiech

Idea akcji

Pocztowy Podarek to akcja, która polega na tworzeniu rozmaitych prezentów dla dzieci z Marzycielskiej Poczty. Jest to akcja dla wszystkich, którzy potrafią szyć, tkać, rzeźbić czy malować… Po prostu każdą umiejętność można obrócić w pomoc dzieciom.

Mnóstwo Polaków ma rozmaite hobby – z ideą akcji można docierać do przeróżnych środowisk „artystycznych”. W tej chwili, można podejrzeć na stronie kilka różnych prac (a w kolejce do dodania jest wiele innych…).

Jednym słowem, wierzę że potencjał ten akcji jest ogromny, idea ładnie uzupełnia się z Marzycielską Pocztą i może z tego projektu wyniknąć przeogromnie dużo dobrego gdy go odpowiednio poprowadzić.

Pomóż stworzyć doskonałą akcję

W tej chwili potrzebna jest pomoc w dotarciu do różnych środowisk (np. osób zajmujących się scrappingiem, haftowaniem etc.) oraz przy… dodawaniu nowych treści na stronę. Innymi słowy, mogę pokazać jak się publikuje teksty i zdjęcia na stronie (to dość proste) oraz podsyłać donosy o nowych pracach stworzonych specjalnie dla dzieci z Marzycielskiej Poczty.

Wierzę, że razem możemy zrobić dużo dobrego. Jeśli jesteście zainteresowani współtworzeniem serwisu to proszę o kontakt lub o pozostawienie komentarza. uśmiech