BlogPocztowy Podarek: najlepszy wynalazek od czasów Marzycielskiej Poczty?

18 sierpnia 2010autor Tomasz Chmiel6

Minęły nieomal 3 tygodnie od startu Pocztowego Podarku – nowej i niezwykle ciekawej akcji Marzycielskiej Poczty. Dlaczego minęło tyle czasu, a wzmianka pojawia się dopiero teraz? Bo trudno ogarnąć rozrastające się akcje i potrzebna jest Wasza pomoc. 🙂

Idea akcji

Pocztowy Podarek to akcja, która polega na tworzeniu rozmaitych prezentów dla dzieci z Marzycielskiej Poczty. Jest to akcja dla wszystkich, którzy potrafią szyć, tkać, rzeźbić czy malować… Po prostu każdą umiejętność można obrócić w pomoc dzieciom.

Mnóstwo Polaków ma rozmaite hobby – z ideą akcji można docierać do przeróżnych środowisk „artystycznych”. W tej chwili, można podejrzeć na stronie kilka różnych prac (a w kolejce do dodania jest wiele innych…).

Jednym słowem, wierzę że potencjał ten akcji jest ogromny, idea ładnie uzupełnia się z Marzycielską Pocztą i może z tego projektu wyniknąć przeogromnie dużo dobrego gdy go odpowiednio poprowadzić.

Pomóż stworzyć doskonałą akcję

W tej chwili potrzebna jest pomoc w dotarciu do różnych środowisk (np. osób zajmujących się scrappingiem, haftowaniem etc.) oraz przy… dodawaniu nowych treści na stronę. Innymi słowy, mogę pokazać jak się publikuje teksty i zdjęcia na stronie (to dość proste) oraz podsyłać donosy o nowych pracach stworzonych specjalnie dla dzieci z Marzycielskiej Poczty.

Wierzę, że razem możemy zrobić dużo dobrego. Jeśli jesteście zainteresowani współtworzeniem serwisu to proszę o kontakt lub o pozostawienie komentarza. 🙂

guest
6 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Marzenna
Marzenna
10 lat temu

Super sprawa!Wcześniej wspólnie z moimi podopiecznymi wysyłaliśmy kartki do dzieci, a teraz …. 😀 Sama zajmuję się (po godzinach) haftem krzyżykowym, robieniem kartek okolicznościowych itp. To takie moje hobby :)) Zaraz zaczynam tworzyć nowe prace dla dzieciaczków :))

pozdrawiam
Marzenna Zawisza – SP Krokocice

delfinka101
10 lat temu

Natan dostał wydzierganego na szydełku ..Czesia.To jego ulubiona mała maskotka.Zawsze wszędzie go zabiera.Może schować do do kieszeni i Czesiu jest z nim.Do szkoły też go zabierał:)

Beata Ciesielska
10 lat temu

My tez robimy karteczki, trzy juz gotowe a reszta w najblizszym czasie 🙂

noomiy
noomiy
10 lat temu

Bardzo mi sie podoba ta akcja! 🙂 I mam nadzieję, że w krótce coś poślę dzieciakom!! 🙂

delfinka101
10 lat temu

Jak miło czytac wpisy od osób,które tak czule mówia o naszychsmykach.Dziękujemy za kazdą kartke,list i kazde małe arcydzieło:) :up:

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image