W styczniu na moim blogu zorganizowałam akcję zbierania znaczków pocztowych dla dzieci z Marzycielskiej Poczty.

Wiadomo, początek roku, to czas na wysyłanie przez rodziców chorych dzieci próśb i petycji o dofinansowanie turnusów rehabilitacyjnych, o dofinansowania zajęć rehabilitacyjnych, itp. W kwietniu Święta Wielkanocne, czas wysyłania życzeń.

Akcja została przyjęta z entuzjazmem przez inne osoby, prowadzące blogi, przez szkoły oraz osoby prywatne. Znaczki były przysyłane do mnie, ale nie tylko. Niektórzy słali znaczki bezpośrednio do dzieci z MP.

Znaczki wciąż docierają do mnie i do dzieci. Za wszystkie pięknie dziękuję w imieniu własnym oraz podopiecznych Marzycielskiej Poczty.

A to lista na dzień dzisiejszy tj. na Lany Poniedziałek 2012 roku:

Osobne podziękowania dla pani Anety S. z Wrocławia za prawie 5 tys. kopert, które powoli trafiają partiami do dzieci z MP.

Mam nadzieję, że nikogo nie pominęłam. Wymieniłam osoby, które podały mi te dane, pewnie wielu z was wysłało znaczki do dzieci nic nie mówiąc.

Nie potrafię dopasować Waszych nicków i nazw blogów do Waszych nazwisk. Jeśli mi pomożecie to uzupełnię dane.

Akcja „Podziel się znaczkiem” trwała do Świąt Wielkanocnych, ale może powtórzymy ją jeszcze raz w tym roku, np. w październiku i listopadzie, aby uzbierać znaczki na kolejne święta. Co wy na to???
DZIĘKUJĘ!!!!!!! że jesteście i macie tak wielkie serca.