Ludzie listy pisząPowiatowy Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących nr 6 w Brzeszczach

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2013/04/uczniowie-zespolu-szkol-zawodowych-i-ogolnoksztalcacych-w-brzeszczach.jpg

Witamy!

Nasza szkoła postanowiła przyłączyć się do wspaniałej akcji, jaką jest niewątpliwie „Marzycielska Poczta”. Bierzemy w niej udział po raz pierwszy, ale za pewne nie ostatni.

Jak wyglądała akcja w naszej szkole? Najpierw przygotowaliśmy plakaty informujące o całej akcji i rozwiesiliśmy w szkole. Następnie korzystając z profili dzieci wydrukowaliśmy informację o ich historii i zainteresowaniach, aby nasi uczniowie mogli wybrać dzieci, do których napiszą listy i przygotują kartki. I tak powstało w naszej szkole 91 kartek oraz 3 listy, które już zapewne listonosz do Was niesie. Mamy nadzieję dzieciaki, że spodobają się Wam prace naszych uczniów.

Jedyne, co nam teraz pozostaje to serdecznie pozdrowić wszystkie dzieciaki z Marzycielskiej Poczty i życzyć Wam wiele uśmiechu i samych słonecznych dni.

1
Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/mp-logo-malutkie-2-1.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image