Ludzie listy pisząPrywatne Przedszkole „Pod Nutką” w Rydułtowach

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2017/12/prywatne-przedszkole-pod-nutka-w-rydultowach.jpg

W listopadzie po raz pierwszy Prywatne Przedszkole „Pod Nutką” wzięło udział w akcji „Marzycielska Poczta”. W akcji wzięła udział grupa Przedszkolaków – 4-ro oraz 5-cio letnich, nazywa się „Filemonki”. Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia dzieci postanowiły, wykonać kartki świąteczne dla chorych dzieci. Zanim jednak, do tego przystąpiły zapoznały się z dziećmi, do których będą wysyłać kartki oglądając ich zdjęcia i słuchając opowiadań wychowawcy o zainteresowaniach poszczególnych dzieci. W przekazaniu tych informacji pomocny był portal „Marzycielska Poczta”.

Przedszkolaki z wielkim przejęciem i zaangażowaniem przyklejały elementy przygotowane przez wychowawcę oraz ozdabiały kartki brokatem. Po wykonaniu kartek dzieci mogły same wybrać zaadresowaną kopertę do chorego dziecka. W akcje tę zaangażowali się, także Rodzice, którzy z ogromna chęcią razem ze swoją pociechą wysyłali kartki na poczcie. Dla dzieci było, to nowe doświadczenie ale przede wszystkim chcieli sprawić innym chociaż odrobinę radości. Przedszkolaki mają nadzieję, że dzieci ucieszą się z wykonanych przez nich kartek i wykazują ogromną chęć wykonania kolejnej niespodzianki dla dzieci z „Marzycielskiej Poczty”.

Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image