Ludzie listy pisząPrzedszkolaki z Huty Krzeszowskiej 8 marca

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2013/03/przedszkolaki-huta-krzeszowska.jpg

Kiedy rozpoczęliśmy przygotowania do obchodów marcowego święta wszystkich kobiet – tych bardzo małych i zupełnie już dorosłych, nikomu z przedszkolaków nie trzeba było przypominać o Marzycielskiej Poczcie i jej podopiecznych.

Podobnie, jak w roku ubiegłym, przygotowaliśmy przesyłki z samodzielnie wykonanymi laurkami, których adresatkami uczyniliśmy dwie nowe koleżanki – Julkę Gawron i Natalkę Nadolską.

Mamy nadzieję, że nasze laurki sprawiły „marzycielskim kobietkom” wiele radości i pozwoliły im choć na chwilkę zapomnieć o trudnej rzeczywistości.

A wszystkim Paniom, zaangażowanym w ideę Marzycielskiej Poczty składamy życzenia wielu szczęśliwych dni, poczucia satysfakcji i spełnienia w pracy na rzecz drugiego człowieka oraz samych radosnych, wzruszających spotkań z podopiecznymi.

1
Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
Mrówka
Mrówka

Miło Was zobaczyć takich uśmiechniętych mrugnięcie śmiech

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image