Ludzie listy pisząPrzedszkolaki z Huty Krzeszowskiej na Dzień Kobiet

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2012/03/przedszkolaki-z-huty-krzeszowskiej-na-dzien-kobiet-tb.jpg

Z okazji nadchodzącego Dnia Kobiet (tak dorosłych, jak i tych całkiem małych) chłopcy z Punktu Przedszkolnego w Hucie Krzeszowskiej z pomocą swoich wychowawczyń zorganizowali akcję wysyłania laurek do chorych koleżanek z „Marzycielskiej Poczty”.

Wykorzystując różne techniki pracy (rysowanie, naklejanie, wycinanie, origami płaskie z koła i kwadratu), bogactwo materiałów plastycznych, a nade wszystko własną inwencję twórczą, stworzyli niepowtarzalne karteczki, do których dołączyli najszczersze życzenia, przede wszystkim zdrowia, uśmiechu i spełnienia marzeń.

Adresatką swoich prac starsi chłopcy (grupa „Krasnale”) uczynili Martynkę Małecką, młodsi zaś („Słoneczka”) wysłali laurki Nikolce Kabat. W związku z tym, iż Nikolka obchodziła kilka dni temu swoje urodziny, młodsza grupa postanowiła dołączyć do przesyłki skromny upominek – książkę z ubóstwianymi przez chorą koleżankę księżniczkami.

Mamy nadzieję, że obie przesyłki sprawią radość dziewczynkom i wywołają na ich buziach promienny uśmiech. Nie sposób się bowiem nie zgodzić ze stwierdzeniem

„Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej – mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie” – Julian Ejsmond

guest
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Weronika Mazurkiewicz
Weronika Mazurkiewicz
8 lat temu

Tego jeszcze u nas nie było 😉 Panowie, ukłony dla Was :up:

Basia Opas (Gocyła)
Basia Opas (Gocyła)
8 lat temu

Popieram słowa Weroniki ! 🙂 Tego jeszcze nie było ! 🙂

Magda mama Mateuszka
Magda mama Mateuszka
8 lat temu

Panowie;)Jesteście wspaniali:)Pięknie;)Zgadzam się z dziewczynami:)

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image