Ludzie listy pisząPrzedszkolaki ze Starej Wsi

30 grudnia 2009autor Przedszkolaki4
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2009/12/przedszkolaki-ze-starej-wsi1.jpg

Jesteśmy przedszkolakami ze Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Starej Wsi gm. Biała Rawska. Do przedszkola uczęszcza 16 dzieci.

Gdy nasza pani powiedziała nam o „Marzycielskiej poczcie” i dzieciach, które czekają na listy my również postanowiliśmy wysłać własnoręcznie wykonane karteczki. Najpierw w internecie obejrzeliśmy stronę i wysłuchaliśmy informacji o dzieciach oczekujących na kartki, potem wybraliśmy osobę do której wyślemy nasze karteczki i niespodziankę.

Z ogromnym zapałem zabraliśmy się do pracy. Dużo przyjemności sprawiło nam ozdabianie kartek, każdy miał inny pomysł i każdy chciał, aby to jego kartka została wysłana. (Ale nasza pani powiedziała, że wszystkie były piękne i postanowiła wysłać wszystkie!)

Nie umiemy jeszcze pisać, więc pomogła nam pani w podpisywaniu kartek.

Obiecujemy, że będziemy systematycznie pisać i wysyłać kartki i opiszemy w nich co się u nas dzieje.

– Przedszkolaki ze Szkoły Podstawowej w Starej Wsi

4
Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
Gosia

A ja życzę przedszkolakom, by spełniły im się wszystkie plany w tym 2010 roku! Trzymajcie się! Pozdrowienia! Jesteście SUPER!

Nina- mama Natalki
Nina- mama Natalki

Dziękujemy wspaniała niespodzianka dotarła do Natalki. Już jesteśmy w trakcie jej czytania. A karteczki prześliczne uśmiech Buziaczki dla wszystkich dzieciaczków :* i dla Pani Bogusławy :*

mamamaciusia

Bardzo Wam dziękujemy uśmiech
Wasze serduszka są wspaniałe!!!

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/mp-logo-malutkie-2-1.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image