Ludzie listy pisząPrzedszkole Miejskie nr 10 w Dębicy

14 lutego 2018autor Ilona Furman1
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2018/02/przedszkole-miejskie-nr-10-w-debicy.jpg

Przecież liczy się kolor serca,
ile ciepłych barw mieszka w nim…

– Majka Jeżowska

08.12.2017 przedszkolaki z grupy IV z Przedszkola Miejskiego nr 10 w Dębicy po raz pierwszy wzięły udział w akcji Marzycielska Poczta.

Po tym jak przedszkolaki dowiedziały się w jaki sposób działa ta niezwykła poczta z ogromnym zaciekawieniem słuchały historii Marzycielskich Dzieci. Na adresatów naszych przesyłek wybraliśmy dwójkę z nich: Pawełka Majewskiego oraz Wiktorię Mering. Wspólnie przeczytaliśmy jakie mają zainteresowania, marzenia, gdzie mieszkają, sprawdziliśmy nawet na mapie czy to daleko od nas. Następnie pozostało już tylko przystąpić do działania i tak się właśnie stało. W ruch poszły nożyczki, dziurkacze, kleje, kolorowe kartki, kredki… a efektem pracy były piękne świąteczne kartki ozdobione własnoręcznymi rysunkami.

Karteczki powędrowały do naszych nowych Marzycielskich Przyjaciół i mamy nadzieję, że sprawiły im tyle radości ile nam ich wykonanie.

1
Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
Wiktoria
Wiktoria

:XO: :XO: :XO: DZIĘKUJE :XO: :XO: :XO:

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image