Ludzie listy pisząPrzedszkole Miejskie nr 11 im. Marii Kownackiej w Gorzowie Wielkopolskim

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2013/05/przedszkole-miejskie-nr-11-w-gorzowie-wielkopolskim.jpg

Witajcie!

Jesteśmy grupą 6 – latków. Od kwietnia realizujemy projekt edukacyjny o Niepełnosprawności i w ramach podejmowanych działań postanowiliśmy przystąpić do akcji pisania listów dla chorych dzieci.

Spośród dzieci czekających na list wybraliśmy Martynkę Karbowską, która urzekła nas pięknym uśmiechem i kolorowym kapeluszem, który wszystkim się spodobał. Martynka, tak jak dziewczynki z naszej grupy kolekcjonuje zabawki z Monster High.

Cała grupa bardzo zaangażowała się w przygotowanie kartek dla Martynki, szczególnie dziewczynki mogły zaprezentować swoje talenty artystyczne. Po zebraniu obrazków napisaliśmy list do Martynki i udaliśmy się na Pocztę.

Wysłanie listu i obrazków do Marynki sprawiło nam wielką przyjemność. Mamy nadzieję, że nasze obrazki wywołają radość i uśmiech na twarzy Martynki, którą serdecznie pozdrawiamy!!!

– Dzieci i panie z grupy Rogasia

Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image