Ludzie listy pisząPrzedszkole Miejskie nr 52 w Sosnowcu

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2013/05/przedszkole-miejskie-nr-52-w-sosnowcu.jpg

W okresie ferii zimowych dzieci z Naszego Przedszkola postanowiły przystąpić do akcji pisania listów dla chorych dzieci z MARZYCIELSKIEJ POCZTY!

Wszystkie przedszkolaki, i te duże i te małe, były bardzo przejęte kiedy dowiedziały się o losie chorych dzieci i szybko zabrały się do rysowania pięknych obrazków!

Zgrupowaliśmy się na największej sali w przedszkolu, połączyliśmy stoliki tak aby powstał jeden wielki stół, przy którym wspólnie usiedliśmy i zabraliśmy się do pracy! Kredki, pisaki, wycinanki, szablony, kleje, nożyczki, papiery i papierki, stempelki, a przede wszystkim nasze wspaniałe pomysły zostały uwiecznione na kolorowych kartkach!

W naszej akcji brały udział maluszki – 3-latki, a także 4 i 5-latki! Dlatego nasze listy są rysowane, a nie pisane. Jednak każdy list został przez Panie nauczycielki podpisany i zaadresowany. Wszystkie prace zostały wykonane z wielkim zaangażowaniem i wielkim sercem!

Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image