Witajcie ponownie!

Dzieciaki z Miejskiego Przedszkola nr 1 im. Misia Uszatka w Częstochowie ruszyły do pisania listów z potrojoną siłą. uśmiech

Do 5 latków, które zdążyły już zaprzyjaźnić się z Hubertem dołączyły dzieci z grup 4 i 6 latków. Maluszki na razie bacznie się nam przyglądały, ale kto wie, może i one jeszcze w tym roku szkolnym „napiszą” do dzieciaków z Marzycielskiej Poczty.

Każda z grup malowała piękne prace dla innego dziecka. 4 latki zdecydowały się napisać do Zuzi i Michałka, 5 latki przygotowały świąteczne obrazki dla Laury, natomiast Starszaki postanowiły napisać do Julci. Oczywiście 5 latki nie zapomniały także o Hubercie, dla którego przygotowały specjalną świąteczną przesyłkę. uśmiech

Przy dźwiękach kolęd przystąpiliśmy z zapałem do pracy, dzięki czemu w całym przedszkolu czuło się już świąteczną atmosferę.

Wszystkim dzieciakom, ich Rodzicom, Opiekunom Marzycielskiej Poczty, a także wszystkim odwiedzającym tę stronę z całego serca życzymy pogodnych Świąt Bożego Narodzenia i samych szczęśliwych dni w Nowym Roku.

Do usłyszenia!!!