Mimo iż przed Świętami w naszej grupie wiele się dzieje i jest dużo pracy nie zapomnieliśmy o Marzycielskiej Poczcie.

W lutym br. Nasze Słoneczka po raz pierwszy wykonały laurki dla Patrycji Ostaszewskiej i już wtedy obiecaliśmy, że to nie pierwszy i nie ostatni raz.

Dzieci po raz kolejny wykonały pod okiem wychowawczyń laurki świąteczne dla dziewczynki, żeby wiedziała, że nadal o niej pamiętamy i mocno ją wspieramy.

Jako motyw przewodni wybraliśmy pisanki, które dzieci z wielkim zaangażowaniem wykonały i samodzielnie podpisały wielkanocnymi życzeniami.

Wraz z laurkami do Patrycji wysłaliśmy kilka drobiazgów. Mamy nadzieję, że nasza paczka choć na chwilę sprawi, że na jej twarzy pojawi się uśmiech.

Jednak to nie wszystko co zrobiliśmy…!

Następnego dnia wysłaliśmy również kartki świąteczne dla Mateuszka Halejcio z Rybnika, ponieważ jest to chłopczyk, który mieszka bardzo blisko nas i również jego chcieliśmy wesprzeć w walce z chorobą.

Dzieci samodzielnie i specjalnie dla niego wykonały pracochłonną techniką laurki świąteczne. Mimo, iż praca trwała długo efekty przerosły samych autorów. Do Rybnika wysłaliśmy wielkanocne baranki i zajączki. uśmiech

Życzymy wszystkim Wesołych Świąt! A naszym Drogim Adresatom życzymy mnóstwo wytrwałości, zdrowia i wiele prezentów od Zajączka. uśmiech