Ludzie listy pisząPrzedszkole nr 2 im. Stanisławy Modrzejewskiej w Dębnie

30 stycznia 2012autor Anna Herold3
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2012/01/przedszkole-nr-2-im-stanislawy-modrzejewskiej-w-debnie-2.jpg

Święta Bożego Narodzenia stały się kolejną okazją do zorganizowania w naszym przedszkolu akcji na rzecz dzieci z Marzycielskiej Poczty. Przez cały tydzień przedszkolaki pracowały nad bombkami z masy solnej. Po jej przygotowaniu i ukształtowaniu, bombki musiały wyschnąć, aby móc przystąpić do ich malowania.

Gotowe bombki zostały zapakowane i wysłane do Laury Szali, dla której już wcześniej dzieci wykonały kilka prac. Pomysły wykonania nowej niespodzianki dla Laury zawsze przyjmowane są przez dzieci entuzjastyczne i wykonywane z dużym zapałem.

3
Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
Ewa
Ewa

Tym razem nie kartki tylko bombki – przesympatyczny pomysł uśmiech ubóstwiam środkowe zdjęcie, jest super! Wielkie dzięki oraz brawa dla Pani Ani i jej podopiecznych uśmiech

Mrówka
Mrówka

Ale Laura musiała mieć piękną choinkę, jeśli ozdobiona była Waszymi bombeczkami śmiech śmiech śmiech Buziaki dla Was Aniołki ::-*:

Basia Opas (Gocyła)
Basia Opas (Gocyła)

ooo Bombki ! uśmiech
tego jeszcze nie było uśmiech

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image