Ludzie listy pisząPrzedszkole nr 29 z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2 im. Janusza Korczaka w Rybniku

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2020/01/przedszkole-nr-29-z-zespolu-szkolno-przedszkolnego-nr-2-im-janusza-korczaka-w-rybniku.jpg

W listopadzie po raz pierwszy nasza grupa maluchów „Małe Misie” wzięła udział w akcji „Marzycielskiej Poczty”. Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia dzieci postanowiły, wykonać kartki świąteczne dla chorych dzieci. Zanim jednak, do tego przystąpiły zapoznały się z dziećmi, do których będą wysyłać kartki oglądając ich zdjęcia i słuchając opowiadań wychowawcy o zainteresowaniach poszczególnych dzieci. W przekazaniu tych informacji pomocny był portal „Marzycielska Poczta”.

Przedszkolaki z dużym zaangażowaniem przyklejały elementy przygotowane przez wychowawcę oraz ozdabiały kartki brokatem. W akcję wysyłania kartek zaangażowali się, także Rodzice, którzy z ogromną chęcią razem ze swoją pociechą wysyłali kartki na poczcie. Dla dzieci było, to nowe doświadczenie ale przede wszystkim chcieli sprawić innym chociaż odrobinę radości. Przedszkolaki mają nadzieję, że dzieci ucieszą się z wykonanych przez nich kartek i wykazują ogromną chęć wykonania w przyszłości kolejnej niespodzianki dla dzieci z „Marzycielskiej Poczty”.

Życzymy wszystkim dzieciom dużo zdrówka i serdecznie pozdrawiamy!

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image