To pierwsza nasza akcja dla Marzycielskiej Poczty, ale z pewnością nie ostatnia. Brało w niej udział całe przedszkole czyli 5 grup – razem 110 przedszkolaków. Każda grupa zdecydowała się napisać do innej osoby. Grupa I „Żabki” – dzieci 6-letnie stworzyła prace plastyczne i list dla Zuzi i Michała Tomczak, grupa II „Zajączki” dzieci 5 i 6-letnie napisała swój list do Maksymiliana Trepanowskiego, grupa III „Słoneczka” dzieci 5 i 4 -letnie stworzyła kartki pocztowe i ogromne słoneczko dla Nikoli Kabat, grupa IV „Pszczółki” dzieci 4 i 3 letnie – przygotowała przesyłkę w dużej owalnej tubie dla Alicji Kosmali, i nasza V grupa „Motylki” dzieci 3-letnie przygotowały przesyłkę w kształcie ogromnego cukierka dla Oliwiera Przybek.

Przedszkolaki były bardzo szczęśliwe, że mogą stworzyć prace dla nowych koleżanek i kolegów, chciały nawet odwiedzić dzieci, do których pisały listy, być może kiedyś to się uda. uśmiech

Pozdrawiamy serdecznie! I mamy nadzieję, że przesyłki dotrą do wszystkich adresatów i wywołają uśmiech na Waszych twarzach! Ściskamy Was!!

Przedszkolaki z Czarkowa, województwo śląskie