Ludzie listy pisząPrzedszkole Publiczne nr 16 w Czarkowie

8 grudnia 2013autor Kornelia Kuś3
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2013/12/przedszkole-publiczne-nr-16-w-czarkowie.jpg

To pierwsza nasza akcja dla Marzycielskiej Poczty, ale z pewnością nie ostatnia. Brało w niej udział całe przedszkole czyli 5 grup – razem 110 przedszkolaków. Każda grupa zdecydowała się napisać do innej osoby. Grupa I „Żabki” – dzieci 6-letnie stworzyła prace plastyczne i list dla Zuzi i Michała Tomczak, grupa II „Zajączki” dzieci 5 i 6-letnie napisała swój list do Maksymiliana Trepanowskiego, grupa III „Słoneczka” dzieci 5 i 4 -letnie stworzyła kartki pocztowe i ogromne słoneczko dla Nikoli Kabat, grupa IV „Pszczółki” dzieci 4 i 3 letnie – przygotowała przesyłkę w dużej owalnej tubie dla Alicji Kosmali, i nasza V grupa „Motylki” dzieci 3-letnie przygotowały przesyłkę w kształcie ogromnego cukierka dla Oliwiera Przybek.

Przedszkolaki były bardzo szczęśliwe, że mogą stworzyć prace dla nowych koleżanek i kolegów, chciały nawet odwiedzić dzieci, do których pisały listy, być może kiedyś to się uda. 🙂

Pozdrawiamy serdecznie! I mamy nadzieję, że przesyłki dotrą do wszystkich adresatów i wywołają uśmiech na Waszych twarzach! Ściskamy Was!!

Przedszkolaki z Czarkowa, województwo śląskie

guest
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Natalia
Natalia
6 lat temu

Wspaniale, że zaangażowało się całe przedszkole! Prace dzieci są naprawdę przepiękne i na pewno miały dużo radości tworząc je:)

Kornelia Kuś
Kornelia Kuś
6 lat temu

Ogromnie się cieszymy, że mogliśmy sprawić komuś radość:)) Jak zobaczyłam uśmiech Nikoli na zdjęciu to sama się uśmiechnęłam i nie mogę przestać:) Tak niewiele, a tak wiele daje:)) 😀

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image