Ludzie listy pisząPrzedszkole Samorządowe nr 18 w Kielcach

30 października 2017autor Kamila Banaś0
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2017/10/przedszkole-samorzadowe-nr-18-w-kielcach.jpg

20 października 2017 r. w Przedszkolu Samorządowym nr 18 przedszkolaki z najstarszej grupy obchodziły Dzień Poczty Polskiej. Z tej okazji tworzyły kartki dla swoich rówieśników z Fundacji Marzycielska Poczta, które później zaniosły na pocztę i wysłały.

Historie Nikolki Kowalik i Irminki Rychlickiej bardzo ich wzruszyły, dlatego z wielkim zapałem rysowały, wycinały i podejmowały próby pisania życzeń dla chorych koleżanek. Na kartkach znalazły się serduszka, kwiaty, misie, księżniczki w kolorowych sukniach, czyli to co dziewczynki lubią najbardziej. uśmiech Wspólnie włożyliśmy listy do kopert i zaadresowaliśmy. Następnie udaliśmy się na pocztę, gdzie kupiliśmy znaczki i wysłaliśmy kartki.

Mamy nadzieję, że choć na chwilę rozweselimy twarzyczki rówieśniczek. Wierzymy, iż uśmiech ma niezwykłą moc, która pomaga przezwyciężać przeciwności losu.

Dzieci obiecały, że zrobią także Bożonarodzeniowe kartki, by ocieplić serduszka podopiecznych Fundacji.

Serdecznie pozdrawiamy i życzymy zdrowia i wielu powodów do radości! uśmiech

Przedszkolaki z PS nr 18 w Kielcach

Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/mp-logo-malutkie-2-1.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image