Życzenia dla Lenki od Przedszkolaków i ich Rodziców z Przedszkola Sióstr Boromeuszek z Kępna.

Nasze przedszkole jest bardzo dużą społecznością – w sumie jest 11 grup i około 220 dzieci. Ten rok szkolny upływa pod szczególnym patronatem świętego Mikołaja, który uczy nas, że więcej radości jest w dawaniu aniżeli w braniu. Dlatego na co dzień staramy się wspólnie robić coś dobrego i właśnie tak brzmi hasło tego roku.

W dniach od 4 do 15 grudnia 2017 roku w Przedszkolu Sióstr Boromeuszek w Kępnie trwały świąteczne warsztaty Przedszkolaków z Rodzicami. Oprócz występów artystycznych, wspólnej zabawy i kolędowania – jest także czas na kreatywne tworzenie. W tym roku nasze przedszkole zaangażowało się w akcję „Marzycielska poczta” i w jej ramach wszystkie Przedszkolaki z Rodzicami przygotowały przepiękne arcydzieła – kartki świąteczne dla Lenki.

Paczka z kartkami i świątecznymi upominkami już powędrowała z Kępna do Świętochłowic. Lence, Jej młodszej siostrzyczce i Rodzicom życzymy jak najwięcej radości każdego dnia, sił do przezwyciężania tego co trudne i nadziei, że każdego dnia na niebie wschodzi słońce.