Przyjaciele MiśMisia (uczestnicy programu integracyjnego Zostańmy Razem z Łodzi przeznaczonego dla młodzieży niepełnosprawnej i jej zdrowych rówieśników) są już z Marzycielską Pocztą zaprzyjaźnieni ponad rok.

Od naszej poprzedniej relacji w czerwcu miśmisiowe przesyłki wielokrotnie wędrowały do Marzycielskich Dzieci. Pamiętaliśmy o naszych przyjaciołach podczas wakacyjnych wyjazdów do Besiekierza, Domaniewic i Gdańska, półkolonii organizowanych w Łodzi, po wznowieniu zajęć jesienią i wreszcie w okresie przedświątecznym.

Mieliśmy okazję opowiadać o Was podczas spotkań mikołajkowych z dziećmi z pogotowia opiekuńczego, z młodzieżą niepełnosprawną i wolontariuszami Rady Osiedla Radogoszcz i samorządem Gimnazjum nr 16 w Łodzi. Odwiedziliśmy też klasę Ie i przeprowadziliśmy akcję poświęconą Marzycielskiej Poczcie w tej szkole podczas przerw w zajęciach lekcyjnych.

Namalowana przez Karolinę choinka Marzycielskiej Poczty towarzyszyła nam w czasie mikołajek i na Wigilii Wolontariackiej, a obecnie powędrowała do Poznania, do Tomka Radomskiego.
Podczas tych wszystkich przedświątecznych spotkań wspólnie tworzyliśmy tekturowe bombki, kartki świateczne, kolorowaliśmy obrazki. Samorząd 16stki podarował Marzycielskiej Poczcie całą masę kolorowych aniołków, a Święty Mikołaj przez swego pomocnika Mateusza przygotowal niespodzianki.

Wysłaliśmy świąteczne miśmisiowe przesyłki tradycyjnie do: Natalki Stosik, Moniki Stawińskiej, Halinki i Emilki Kocurek, Natalki Linowieckiej, Natana Witczaka, Maćka Pańczyka, Mateusza Skoczylasa i Patryka Hetmańskiego, a po raz pierwszy do Tomka Radomskiego, który jest rówieśnikiem wielu z nas.

Po raz pierwszy, choć w ostatniej chwili, udało się nam wysłać życzenia świąteczne także do wszystkich pozostałych Marzycielskich Dzieciaków.

Pamiętamy o Was, bardzo Was lubimy i dziękujemy za przyklad pokazujący, że można zmagać się z najtrudniejszymi wyzwaniami i chorobą, nie tracąc pogody ducha, umiejętności cieszenia się kazdym dniem i podtrzymywania nadziei. Jesteśmy też wdzięczni za ciepłe slowa kierowane do nas przez niektorych z Was w listach i w internecie.

Dziękujemy też Weronice i Tomkowi oraz pozostałym wspólpracownikom Marzycielskiej Poczty, życzymy Wam wytrwałości i siły. WESOŁYCH ŚWIĄT!