Ludzie listy pisząPrzyjaciele MiśMisia: druga relacja

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2011/01/przyjaciele-mismisia-druga-relacja.jpg

Przyjaciele MiśMisia (uczestnicy programu integracyjnego Zostańmy Razem z Łodzi przeznaczonego dla młodzieży niepełnosprawnej i jej zdrowych rówieśników) są już z Marzycielską Pocztą zaprzyjaźnieni ponad rok.

Od naszej poprzedniej relacji w czerwcu miśmisiowe przesyłki wielokrotnie wędrowały do Marzycielskich Dzieci. Pamiętaliśmy o naszych przyjaciołach podczas wakacyjnych wyjazdów do Besiekierza, Domaniewic i Gdańska, półkolonii organizowanych w Łodzi, po wznowieniu zajęć jesienią i wreszcie w okresie przedświątecznym.

Mieliśmy okazję opowiadać o Was podczas spotkań mikołajkowych z dziećmi z pogotowia opiekuńczego, z młodzieżą niepełnosprawną i wolontariuszami Rady Osiedla Radogoszcz i samorządem Gimnazjum nr 16 w Łodzi. Odwiedziliśmy też klasę Ie i przeprowadziliśmy akcję poświęconą Marzycielskiej Poczcie w tej szkole podczas przerw w zajęciach lekcyjnych.

Namalowana przez Karolinę choinka Marzycielskiej Poczty towarzyszyła nam w czasie mikołajek i na Wigilii Wolontariackiej, a obecnie powędrowała do Poznania, do Tomka Radomskiego.
Podczas tych wszystkich przedświątecznych spotkań wspólnie tworzyliśmy tekturowe bombki, kartki świateczne, kolorowaliśmy obrazki. Samorząd 16stki podarował Marzycielskiej Poczcie całą masę kolorowych aniołków, a Święty Mikołaj przez swego pomocnika Mateusza przygotowal niespodzianki.

Wysłaliśmy świąteczne miśmisiowe przesyłki tradycyjnie do: Natalki Stosik, Moniki Stawińskiej, Halinki i Emilki Kocurek, Natalki Linowieckiej, Natana Witczaka, Maćka Pańczyka, Mateusza Skoczylasa i Patryka Hetmańskiego, a po raz pierwszy do Tomka Radomskiego, który jest rówieśnikiem wielu z nas.

Po raz pierwszy, choć w ostatniej chwili, udało się nam wysłać życzenia świąteczne także do wszystkich pozostałych Marzycielskich Dzieciaków.

Pamiętamy o Was, bardzo Was lubimy i dziękujemy za przyklad pokazujący, że można zmagać się z najtrudniejszymi wyzwaniami i chorobą, nie tracąc pogody ducha, umiejętności cieszenia się kazdym dniem i podtrzymywania nadziei. Jesteśmy też wdzięczni za ciepłe slowa kierowane do nas przez niektorych z Was w listach i w internecie.

Dziękujemy też Weronice i Tomkowi oraz pozostałym wspólpracownikom Marzycielskiej Poczty, życzymy Wam wytrwałości i siły. WESOŁYCH ŚWIĄT!

guest
14 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Wiktoria Konowada
9 lat temu

Dziękuję przyjacielom MiśMisia za ciepluteńką czapkę. Uszy już mi nie marzną 🙂
Kochani jesteście wspaniali i trzymajcie tak dalej!!!

Asia mama Natalki
Asia mama Natalki
9 lat temu

Kochani czapeczka jest super, bardzo Wam dziękuję. 😀
Pozdrawiamy serdecznie wszystkich przyjaciół MiśMisia :XO: :XO:

Aga Kizinkiewicz
9 lat temu

Niezwykle ciepła relacja. 🙂
Dziękuję za to co robicie dla dzieci z Marzycielskiej Poczty.
Dziękuję również za spotkanie z dziećmi z ,,Pogotowia Opiekuńczego”.
Pozdrawiam serdecznie.
Aga

Weronika Mazurkiewicz
Weronika Mazurkiewicz
9 lat temu

Jak zawsze Wasze zaangażowanie przyprawia mnie o szeroki uśmiech na twarzy:) Co tu dużo mówić, jesteście prawdziwymi przyjaciółmi MP i dziękuję, że jesteście :XO:

Kuba
9 lat temu

Ja też bardzo, bardzo wam dziękuję 😀 Zrobiliście mi taaaaką wieeelką niespodzankę 👿

mama Wandzi z MiśMisia

Dziękuję za ciepłe słowa,bardzo się cieszymy,ze czasem choć trochę radości i uśmiechu przynosimy dzielnym marzycielskim dzieciakom
Jeśli chcielibyście obejrzeć więcej zdjęc z naszych zajęć i prace wysyłane do marzycielskich przyjaciół zapraszamy do galerii naszego bloga http://staradrynda.bloog.pl {stara drynda to przezwisko drugiego naszego wolontariackiego psa Śniegi}

Nina Linowiecka
Nina Linowiecka
9 lat temu

Zastanawiałyśmy się kiedyś z Natalką kto wymyślił imie dla waszego psiaka. Jeszcze raz dziekujemy za przesyłkę 😀 😀 😀

Koliber
Koliber
9 lat temu

Witam i pozdrawiam kolegów z Łodzi 🙂 Może kiedyś w końcu uda mi się dograć kontrakt, żeby uczestniczyć w dużym wolontariacie 😀 Dziękuję za cudowne chwile spędzone wspólnie w Arturówku i nie tylko 🙂

Ewa
Ewa
9 lat temu

Cudowna relacja 🙂

Mateusz
9 lat temu

Kochane MiśMisie 😀 😀
dziękuję Wam za własnoręcznie robione aniołki,bombki,laurki i za suuuper prezent 🙂 ciepłą czapkę.
Pozdrawiam gorąco 😉

mama Wandzi z MiśMisia

Koliber -bardzo się cieszę,że się odezwałeś,a jeszcze bardziej,że planujesz odwiedzić nas w czasie dużego wolontariatu.Zapraszam serdecznie:- to już niedługo{;od 17tego do 21 stycznia}.Wszystkie informacje na mismisiowym blogu {adres wyżej} Pani Nino imiona naszych zwierzaków wymyśla Wańdzia {a dużo ma z tym trudu ,bo na dziś mamy :2 psy,2 koty,2 koszatniczki,1 szynszyla ,1 świnkę morską i 3 traszki.-słowem małe zoo}.Mąż czasem tylko wymyśla im przezwiska i dlatego np ze Śniegi zrobiła się Śniegulinda- Stara Drynda A w ogóle to wszystkim w imieniu Miśmisiakow bardzo dziękuję jeszcze raz,a juz baardzo Kubusiowi i Tomkowi Radomskiemu ,od których wczoraj przyszły do Przyjaciół MiśMisia super… Czytaj więcej »

Basia Opas (Gocyła)
Basia Opas (Gocyła)
9 lat temu

Miśmisiaki po raz kolejny pokazują swoje Wielkie serca !! jesteście super !!

Mateusz
9 lat temu

Kochane MiśMisie :XO: bardzo Wam dziękuję za kolejny list i „bocianie łapy”.Dziękuję za pamięć i miłe słowa,jesteście WSPANIALI.
Pozdrawiam gorąco i życzę Wam samych słonecznych dni 🙂

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image