Ludzie listy pisząPrzyjaciele MiśMisia po raz trzeci

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2011/05/przyjaciele-mismisia-po-raz-trzeci.jpg

To my, Przyjaciele MiśMisia, po raz trzeci i na pewno nie ostatni.

Z Marzycielską Pocztą sercem i myślami w ciągu ostatnich czterech miesięcy byli uczestnicy naszych zajęć integracyjnych: młodzież niepełnosprawna i jej zdrowi rówieśnicy oraz nasi goście – wychowankowie pogotowia opiekuńczego i uczniowie 11 Gimnazjum w Łodzi.

Pamiętaliśmy o naszych marzycielskich przyjaciołach w czasie półkolonii zimowych, przed walentynkami, w marcu witając wspólnie wiosnę, w dniach ich urodzin i oczywiście przed Świętami Wielkanocnymi.

Bardzo dziękujemy za ciepłe słowa i wspaniałe kartki, które od Was dostaliśmy. W ten sposób wzajemnie obdarzamy się wsparciem, nadzieją i przyjaźnią.

MiśMisiowe kartki i przesyłki powędrowały do Natalki Stosik, Natalki Linowieckiej, Emilki i Halinki Kocurek, Laury Szali, Wiktorii Konowady, Natana Witczaka, Kuby Ostasza, Mateusza Skoczylasa, Patryka Hetmańskiego, Maćka Pańczyka i Tomka Radomskiego.

Pozdrawiamy serdecznie wszystkie Marzycielskie Dzieciaki oraz twórców i sympatyków Poczty.

guest
13 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Natalka Mukolinka
9 lat temu

Och pamietam tę syrenkę ze zdjecia-zrobiona była częsciowo z cukierków wiecie jak to super wygladało 😀 wogóle to maja takie pomysły ze ja to juz nie raz pisałam ze szkoda że ŁÓdź to tak daleko bo ja bym tak bardzo chciała być z Wami 😀 Przyjaciele kochani z Miś Misia pamietają o Nas ja to wiem ze nieustannnie kiedy dostaje dużą kopertę to często od razu mówię bez patrzenia że to od Was 😀 kochani Przyjaciele z Mis-Misia kocham Was całym sercem cieszę sie BARDZO ze JESTEŚCIE :XO: :XO: Kochana Mis-Misiowa Wandziu i p.Joasiu DZIĘKUJĘ :XO: :XO: :XO: :XO: :XO:… Czytaj więcej »

Mama Natana
Mama Natana
9 lat temu

Kochani Natan dostał od Was piękną statek namalowany na żółtym materiale.Wiecie co sie z nim stało??Natan ma go powieszony jako zasłonka w oknie,kiedy słońce przenika przez materiał efekt jest rewelacyjny.Wesoło i kolorowo w Natana pokoju.Dziękujemy,ze stale pamiętacie o Natanie.Jak przychodzi ogromna koperta to Natan wie,ze to Miś Misia.Bardzo Wam dziękujemy jesteście kochanii sprawiacie nam (nie tylko Natanowi ale rodzcom też:))ogromną radośc.Dziekujemy że jestescie:)

Mateusz
9 lat temu

Kochane MiśMisiaczki 🙂 ja również chciałbym Wam bardzo podziękować za pamięć,za Wasze listy,karteczki i cudowne prace.Jesteście wspaniali.!! Pozdrawiam Was gorąco i ślę moc uścisków 😉

Wiktoria Konowada
9 lat temu

same arcydzieła 🙂

Asia mama Natalki
9 lat temu

Wielkie buziaczki dla Wszystkich Kochanych MiśMisiaków :XO:
Pozdrawiamy Was cieplutko i dziękujemy za to, że jesteście :up: :XO: 😀

Basia Opas (Gocyła)

MiśMisiaki to wspaniałe osoby o Ogromnych Sercach.. tyle razy i to w tak ogromny sposób wsparliście MP. ! dziękujemy z całego serca !

Weronika Mazurkiewicz

MiśMisie uwielbiam Wasze relacje, uwielbiam Wasze gorące serca i to, że zawsze, ale to zawsze stoicie u naszego boku 😉 Jesteście z nami na dobre i na złe. Dziękuję :XO:

Nina-mama Natalki
Nina-mama Natalki
9 lat temu

A nasze cukierki z kartki Natalka dopiero niedawno pozwoliła oderwać 😆

renata
9 lat temu

„nasza” cukierkowa złota kaczka też niedawno zostala skonsumowana:)

Kuba
9 lat temu

Nawet nie wiecie jak się cieszę, że mam tylu MiśMisiowych przyjaciół 👿 👿 👿 👿 👿 Wasze koperty są zawsze pełne niespodzianek :XO: :XO: :XO: :XO: i to jakich niespodzianek 👿 👿 👿 👿 👿 Chciałbym mieszkać w Łodzi i chodzić na Wasze zajęcia, robicie takie cuda 😕 😕 😕 😕 😕

mama Wandzi z MiśMisia

wczoraj czytałam na zajęciach Wasze listy,a obrazek marzycielskiej artystki Moniczki przedstawiający Łódź zainspirował nas do zorganizowania wieczornej wyprawy po naszym mieście w Noc Muzeów Dziękujemy jeszcze raz za Wasze listy i za ciepłe slowa,które tutaj zamieściliscie

Tomasz Chmiel
Admin
9 lat temu

Mówiłem to chyba już nie raz, ale powiem ponownie, bo serdeczności nigdy za wiele: dobrze mieć takich przyjaciół, a nawet wspaniale. 🙂 Dzięki za nieustanne niesienie pomocy dzieciom. :up:

Ola mama Halinki i Emilki kocurek
Ola mama Halinki i Emilki kocurek
9 lat temu

Miś misiowe koperty są zawsze wyczekiwane, a ich zawartosć pieczołowicie oglądane przez moje dziewczynki. Nasza cukierkowa kaczka chodzi cały czas z Emilką do szkoły i jak na razie ktoś skubnął może z 2 cukierki. Przepiękne banery z imieniem dziewczynek wisiały bardzo długo nad ich łóżkami. Potem tylko ze względu na trudność w czyszczeniu pierzastych elementów zostały zdjęte.Wielkanocne pisanki tez były świetne. Pozdrawiamy serdecznie całą ekipę i szczególne ucałowania dla Wandzi za jej śliczne rysunki

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image