To my Przyjaciele Miś Misia uczestnicy programu „Zostańmy Razem” z PPP nr 2 w Łodzi.

Jesteśmy zaprzyjaźnieni z Marzycielską Pocztą już ponad trzy lata. Stanowimy grupę młodzieży niepełnosprawnej i zdrowej. Spędzamy ze sobą czas i próbujemy budować przyjaźń, zaufanie, radość i dzielić się nią z innymi.

Prawie rok nie przysyłaliśmy relacji- to nie znaczy jednak że nie pamiętaliśmy o Was.

Latem przeżywaliśmy bardzo trudne chwile i odszedł od nas tragicznie Mateusz. To jego rodzina przesyła co roku dzieciom z Marzycielskiej Poczty kolorowe ciapki. W tym roku też powędrowały w dużych kopertach jak zwykle , a w nas została pamięć.

Przesyłki od Przyjaciół Miś Misia na chore dzieci z Marzycielskiej Poczty otrzymały jesienią na Boże Narodzenie (na Święta udało nam się wysłać kartki świąteczne do wszystkich dzieci z aktywnych profili) na Walentynki, obecnie mamy gotowe do wysłania kartki wielkanocne.

W tworzeniu kartek i prac pomagają nam często goście lub uczniowie szkół, które odwiedzamy (11 i 16 gimnazjum, Zespół szkół specjalnych nr. 3, podopieczni pogotowia opiekuńczego i ośrodka kuratorskiego).

Opowiadamy im o dzieciach z Marzycielskiej Poczty. Zapoznajemy nie tylko z informacjami z profili marzycieli, ale także z listami i przesyłkami, które od Was dostajemy.

Bardzo, bardzo dziękujemy za piękne kartki i listy.

Listy Natalki Mukolinki pomagały nam nie jeden raz odnaleźć sens codziennych zmagań, poradzić sobie z bólem, stratą i cierpieniem.

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzymy wszystkim marzycielom, ich rodzinom organizatorom i sympatykom Marzycielskiej Poczty nadziei , przyjaźni, radości, miłości, siły, wytrwałości i zdrowia oraz poczucia że „TO MA SENS”.