Ludzie listy pisząPrzyjaciele MiśMisia – uczestnicy programu „Zostańmy Razem” z Łodzi

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2013/03/2013_01_31_963_2z_big.jpg

To my Przyjaciele Miś Misia uczestnicy programu „Zostańmy Razem” z PPP nr 2 w Łodzi.

Jesteśmy zaprzyjaźnieni z Marzycielską Pocztą już ponad trzy lata. Stanowimy grupę młodzieży niepełnosprawnej i zdrowej. Spędzamy ze sobą czas i próbujemy budować przyjaźń, zaufanie, radość i dzielić się nią z innymi.

Prawie rok nie przysyłaliśmy relacji- to nie znaczy jednak że nie pamiętaliśmy o Was.

Latem przeżywaliśmy bardzo trudne chwile i odszedł od nas tragicznie Mateusz. To jego rodzina przesyła co roku dzieciom z Marzycielskiej Poczty kolorowe ciapki. W tym roku też powędrowały w dużych kopertach jak zwykle , a w nas została pamięć.

Przesyłki od Przyjaciół Miś Misia na chore dzieci z Marzycielskiej Poczty otrzymały jesienią na Boże Narodzenie (na Święta udało nam się wysłać kartki świąteczne do wszystkich dzieci z aktywnych profili) na Walentynki, obecnie mamy gotowe do wysłania kartki wielkanocne.

W tworzeniu kartek i prac pomagają nam często goście lub uczniowie szkół, które odwiedzamy (11 i 16 gimnazjum, Zespół szkół specjalnych nr. 3, podopieczni pogotowia opiekuńczego i ośrodka kuratorskiego).

Opowiadamy im o dzieciach z Marzycielskiej Poczty. Zapoznajemy nie tylko z informacjami z profili marzycieli, ale także z listami i przesyłkami, które od Was dostajemy.

Bardzo, bardzo dziękujemy za piękne kartki i listy.

Listy Natalki Mukolinki pomagały nam nie jeden raz odnaleźć sens codziennych zmagań, poradzić sobie z bólem, stratą i cierpieniem.

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzymy wszystkim marzycielom, ich rodzinom organizatorom i sympatykom Marzycielskiej Poczty nadziei , przyjaźni, radości, miłości, siły, wytrwałości i zdrowia oraz poczucia że „TO MA SENS”.

7
Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
Mama Wandzi z MiśMisia
Mama Wandzi z MiśMisia

Markowi się pokręciło z lekka i wysłał nie te zdjęcia ,które były przygotowane
W ogóle mieliśmy pecha z relacjami:jedna miesiąc temu wcale nie doszła,a teraz te zdjęcia..i „ciapki” zamiast „czapki”.. śmiech
Poprawimy się następnym razem .Pozdrawiamy wszystkich Marzycieli i ich przyjaciół

Asia mama Natalki

Kochane Misiaki jesteście cuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuudowni kciuk do góry
Ściskam Was baaaardzo mocno i dziękuję za to, że jesteście z nami kciuk do góry
Cieplusie pozdrowionka :XO: :XO: :XO: :XO: :XO: :XO: :XO: :XO: :XO: :XO:

Kuba

Kochane MiśMisie wczoraj dostałem superową przesyłkę od Was śmiech śmiech śmiech Dziękuję :XO: :XO: :XO: :XO: W moim profilu uśmiecham się do Was ze zdjęć mrugnięcie śmiech śmiech śmiech

Mama Wandzi z MiśMisia
Mama Wandzi z MiśMisia

Panie Tomku dziękujemy za szybką pomoc w sprawie zdjęć i przepraszamy za kłopot

Emilka Kocurek
Emilka Kocurek

i my dostałyśmy super pękatą kopertę i bardzo dziękujemy, piękne prezenty – choć trzeba się domyślać co jest co. Najbardziej frapują nas małe karteczki z różnymi kreskami – nie możemy dojść o co chodzi. Uwielbiamy przesyłki od Was są zawsze inspirujące i nietuzinkowe, a z poprzedniej karta pt „co robic, żeby się chciało” wisi na naszej tablicy lol lol lol :XO: :XO: :XO:

Basia Sz
Basia Sz

Brawo. Jesteście cudowni. Pozdrawiam.

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image