To my – Przyjaciele MiśMisia z Łodzi, uczestnicy programu „Zostańmy Razem” dla młodzieży niepełnosprawnej i zdrowej.

Z Marzycielską Pocztą jesteśmy już ponad 2 lata i myślę, że możemy śmiało powiedzieć, że naprawdę zaprzyjaźniliśmy się. Pamiętaliśmy o dzieciach z MP w czasie słonecznych dni wakacji (byliśmy w Besiekierzu, Chociszewie i w Gdańsku i z tych miejsc wędrowały do naszych Marzycielskich Przyjaciół prace i kartki z pozdrowieniami), jesienią, podczas wigilii wolontariackiej, a nawet w kosmicznej podróży do Kolorowej Galaktyki w czasie ferii zimowych. Udało się nam spotkać osobiście z Natanem podczas jego pobytu w Łodzi, a w karnawałowym kosmicznym balu uczestniczyła nasza księżniczka motyli Nikolka Kabat.

Na święta udaje się nam wysłać własnoręcznie zrobione kartki do wszystkich Marzycieli, a na co dzień nasze przesyłki wędrują do 12 z nich. My też dostajemy od Was listy i kartki. Bardzo, bardzo za nie dziękujemy.

Marzycielscy Przyjaciele pomagają nam swoją odwagą, ciepłem i radością życia w zmaganiu z różnymi wyzwaniami, których nie skąpi nam ostatnio codzienność. W bardzo trudnych chwilach towarzyszył nam list od Natalki Mukolinki i jej słowa: „ŻYCIE JEST PIĘKNE, a nadzieja pozostanie w sercu na zawsze”. Wielu z nas Natalko bardzo pomogłaś.

Dziękujemy pozostałym Marzycielom i za cieple słowa, i za to, że są żywym dowodem, że można w każdych okolicznościach zachować to co najważniejsze: radość, przyjaźń, miłość i nadzieję.. Dziękujemy też zespołowi „Marzycielskiej Poczty” za wytrwałość, zaangażowanie i serce w prowadzeniu tej tak potrzebnej strony..