Ludzie listy pisząPubliczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gnojniku

2 stycznia 2019autor Iwona Wnęk0
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2018/12/publiczna-szkola-podstawowa-im-jana-pawla-ii-w-gnojniku-2.jpg

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gnojniku już po raz drugi przystąpiła do ogólnopolskiej akcji „Marzycielska Poczta”. Przez około 2 tygodnie zbieraliśmy kartki przygotowane przez uczniów naszej szkoły. Wszystko po to, by przesłać jak najwięcej radości dzieląc się dobrym słowem na mikołajkowy dzień z tymi, którzy potrzebują otuchy.

W akcję zaangażowały się wszystkie klasy. Klasy 4a, 5b i 8 zorganizowały klasowe akcje – starając się by kartek było jak najwięcej.

Wykonane przez uczniów kartki możemy oglądać w galerii. Każda, przygotowana własnoręcznie czy kupiona, została podbita pieczątką szkoły i wysłana do konkretnych adresatów 2 dni przed 6 grudnia. Miejmy nadzieję, że na czas dotarły w ręce dzieci.

Cieszymy się, że mogliśmy wysłać naszą małą cząstkę siebie, a radość i uśmiech „dołączony” do każdej kartki wywołał kolejny, jakże cenny i potrzebny.

Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image