Ludzie listy pisząPubliczna Szkoła Podstawowa w Skorogoszczy im. Kawalerów Orderu Uśmiechu

15 listopada 2017autor Anna Budziłowicz0
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2017/11/publiczna-szkola-podstawowa-w-skorogoszczy-im-kawalerow-orderu-usmiechu.jpg

O tym, że warto pomagać, nie trzeba nikogo przekonywać. Dlatego, gdy dowiedzieliśmy się o akcji pisania listów do chorych dzieci, nie wahaliśmy się ani chwili i od razu z młodzieżą z klas III gimnazjum włączyliśmy się do działania. Na początku przeglądaliśmy profile dzieci, ich zainteresowania, marzenia. Wybór był bardzo trudny.

W końcu dziewczęta postanowiły napisać listy do Martynki, Lenki, Emilki, Julii, a chłopcy do Szymona i Maćka. Następnie z ogromnym entuzjazmem i radością tworzyliśmy nasze prace. Uczniowie pisali o sobie, swoich zainteresowaniach, marzeniach, o tym, jak spędzają wolny czas. Życzyli dzieciom dużo zdrowia, siły do walki z chorobą. Każdy list dodatkowo został pięknie ozdobiony. Mamy nadzieję, że dzięki naszym przesyłkom na twarzach dzieci zagości uśmiech. Dla nas zaś udział w tej akcji to wspaniała i niezapomniana lekcja wrażliwości oraz tolerancji.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image