Ludzie listy pisząPubliczna Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół Samorządowych im Wł. St. Reymonta w Pątnowie

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2016/10/publiczna-szkola-podstawowa-w-zespole-szkol-samorzadowych-im-wl-st-reymonta-w-patnowie.jpg

Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się o projekcie Marzycielska Poczta. Rozpropagowaliśmy to w naszej szkole poprzez gazetki szkolne i stronę internetową szkoły. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Już pierwsze przesyłki wyruszyły w podróż do chorych dzieci. Klasa IIIb postanowiła napisać do Mateusza Halejcio, klasa V do Szymona Gromady a klasa VIa do Karolinki Wolanin. Dzieci przygotowały dla nich własnoręcznie wykonane kartki, serca z wesołymi buźkami, no i oczywiście listy. Były zarówno listy indywidualne jak i klasowe. Nad naszymi działaniami czuwali nasi wychowawcy oraz opiekun SK PCK.

Akcja pisania listów jeszcze się nie zakończyła w naszej szkole. Wiemy, że kolejne klasy przygotowują przesyłki dla innych dzieci. Będziemy dbać o to, by te działania nie były jednorazowe. Przecież pisać listy można przez cały rok, a dawanie radości innym to wielka frajda!!!

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image