Jesteśmy uczniami klasy Ia i Ib Gimnazjum nr 35 w Łodzi.

O „Marzycielskiej poczcie” dowiedzieliśmy się od naszych wychowawczyń, p. Hanny Karskiej-Buczek i p. Sławomiry Matuszko. Wraz z Paniami zaplanowaliśmy, że także przyłączymy się do akcji i napiszemy listy do chorych dzieci. Ponieważ zbliżały się Święta Wielkanocne, postanowiliśmy na godzinie wychowawczej samodzielnie wykonać kartki świąteczne. Później nasze wychowawczynie zaprezentowały nam profile dzieci, a my wybieraliśmy osoby, do których na języku polskim pisaliśmy życzenia świąteczne i listy.

Mamy nadzieję, że sprawiliśmy dzieciom radość. Obiecujemy, że będziemy kontynuować pisanie listów do podopiecznych „Marzycielskiej poczty”, gdyż ta akcja jest naszym zdaniem wspaniałym pomysłem.

Przesyłamy fotograficzną relację z pisania przez nas listów.

Serdecznie pozdrawiamy organizatorów akcji i gratulujemy pomysłu.

– Uczniowie klasy Ia i Ib z wychowawczyniami

Publiczne Gimnazjum nr 35 w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 8 im. Stanisława Staszica w Łodzi

Komentarze

  1. Mama Natana

    Witajcie.Bardzo dziękujemy Wam za kartki, które przyszły do Natana.Wszystkie kartki zostały przeczytane, poukładane do pudełka i zaznaczone,że jeszcze nie podziękowaliśmy nadawcom.Jeszcze tylko jeden szalony tydzien i zaczniemy nadrabiac zaległości w podziekowaniach, blogu i czesciej bedziemy zaglądac na MP.Teraz musimy się uwijać ;szkołą, kosciół- próby,leki,rehabilitacja.Oby do 2 maja..potem już będziemy mieli więcej czasu.Jeszcze raz dziękujemy i pozdrawiamy z Torunia.

  2. Mama Moniki Renata

    Do nas również przyszło bardzo dużo karteczek za ktore całym sercem dziękujemy…dla Moni kazda karteczka, każdy list jest na wagę złota:) Zaopatrzylismy się już w kartonowe pudło z Ikei by tam gromadzic wszystkie listy:) Monia wraca do ich „czytania” i przeglądania gdy w słoneczne dni siedzi sobie na balkonie – i już teraz nie jest sama….jestescie wówczas z nią:) DZIĘKUJĘ

  3. Natalka Mukolinka

    I ja bardzo dziękuję za to,ze jestescie tak fantastyczni i dla Marzycielskich dzieci zrobiliscie tak wiele bo wasze rysunki i słowa-znaczą dla Nas bardzo duzo-pozdrawiam Waszych wychowawców-I za serca Wasze bardzo dziękuje :kiss:

Dodaj komentarz

:) 
:D 
:( 
:o 
8-O 
:? 
8) 
:lol: 
:x 
:P 
:cry: 
:evil: 
:twisted: 
:roll: 
:wink: 
:up: 
:down: 
:| 
:oops: 
:* 
:$ 
:vangry: 
:XO: 
:mrgreen: