Ludzie listy pisząPubliczne Przedszkole nr 2 „Akademia Pana Kleksa” w Garwolinie

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/12/publiczne-przedszkole-nr-2-akademia-pana-kleksa-w-garwolinie.jpg

Witamy serdecznie.

Nasze przedszkole „Akademia Pana Kleksa” w Garwolinie postanowiło wziąć udział w „Marzycielskiej Poczcie” już po raz drugi. Ponieważ „Kiedy śmieje się dziecko, to śmieje się cały świat” – Janusz Korczak, a my naszymi listami i kartkami chcieliśmy wywołać uśmiechy na twarzach dzieci.

W listopadzie całe nasze przedszkole pisało listy i wykonywało kartki, aby dotarły do dzieci na Mikołajki. Każda grupa poznawała historię innego Marzycielskiego Dziecka i dla niego pisała wyjątkowe listy i tworzyła niezapomniane kartki świąteczne.

Grupa „Pszczółki” poznały historię Martynki Kurek i dla niej wykonywały kartki, grupa „Biedroneczki” pisała list do Nikoli Kowalik, grupa „Smerfy” wykonała kartki świąteczne dla Mateusza Halejcio. Przedszkolaki z Alei Legionów wykonały prace do następujących dzieci: grupa „Smerfy” dla Wiktorii Gałki, grupa „Pszczółki” dla Filipa Abramika, grupa „Misie” dla Wiktorii Kępińskiej, a grupa „Krasnale” dla Julii Przykorzyńskiej.

Bardzo cieszymy się, że mogliśmy przystąpić do tego typu inicjatywy. „Marzycielska Poczta” to niezwykła akcja, która uczy wrażliwości na cierpienie innych ludzi, pomocy drugiej osobie oraz empatii.

Wierzymy, że ofiarowane dobro wraca, dlatego za rok też przyłączymy się do tej wspaniałej akcji i zachęcamy wszystkich, żeby wzięli w niej udział.

Życzymy wszystkim podopiecznym dużo zdrówka i uśmiechu każdego dnia. Mamy nadzieję, że dzięki wykonanym kartkom i napisanym listom zagościł uśmiech na ich twarzach.

Serdecznie pozdrawiamy

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image