Ludzie listy pisząPubliczne Przedszkole w Brąszewicach

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2017/05/publiczne-przedszkole-w-braszewicach-11.jpg

Kolejny raz dzieci z Publicznego Przedszkola w Brąszewicach zaangażowały się w akcję pisania listów do chorych dzieci.

Przedszkolaki z ogromnym entuzjazmem przystąpiły do przygotowywania kartek świątecznych dla Nikoli Kabat. W czasie ich wykonywania wykorzystywały różne materiały plastyczne. Podczas wycinania, klejenia, kolorowania robiliśmy zdjęcia, aby Nikola mogła zobaczyć kto wykonał dla Niej niespodziankę.

Kartkę „pisanka wielkanocna” wykonały 3 – latki. Kurczątko wraz z życzeniami wykonały 4 – latki, koszyczek wielkanocny 5 – latki, a zajączka wielkanocnego 6 – latki. Z pomocą wychowawczyń w każdej kartce znalazły się życzenia. Na koniec każda grupa zrobiła sobie zdjęcie ze wszystkimi kolorowymi kartkami. Jedna z nauczycielek zaadresowała kopertę i list powędrował na pocztę, skąd został wysłany na adres Nikoli.

Poświecenie kilkudziesięciu minut na wykonanie kartek, a wybrane przez nas dziecko z Marzycielskiej Poczty będzie bardzo szczęśliwe mając tak wielu przyjaciół. Dla wszystkich dzieci z Marzycielskiej Poczty od przedszkolaków i pracowników naszej placówki.

Niech radosne Alleluja
będzie dla was ostoją zwycięstwa,
miłości i niezłomnej wiary.
Niech pogoda ducha towarzyszy wam każdego dnia
Pozdrowienia dla wszystkich.

1
Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
Tomasz Chmiel

Ta relacja powinna się pojawić na stronie już dawno temu. Bardzo przepraszam, że stało się to dopiero teraz… Wasze oddanie dla dzieci z „MP” niezmiennie robi wielkie wrażenie. uśmiech

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image