Jesteśmy z Publicznego Przedszkola nr 2 im J. Korczaka w Sędziszowie Małopolskim. To już nasza druga przygoda z Marzycielską Pocztą. W zeszłym roku pani Kornelia i Ula zaprosiły do przedszkola rodziców, którzy wraz ze swoimi dziećmi wykonali piękne kolorowe karteczki oraz napisali życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych dla Martynki Małeckiej, Natalki Dobskiej, Klaudii Stawińskiej, Huberta Dłuskiego, Julki Gawron i Natalki Nadolskiej.

Nadszedł nowy rok, zmieniły się dzieci w przedszkolu, ale serca nadal mamy gorące i pełne energii do wspierania naszych, chorych rówieśników.

Tym razem zorganizowaliśmy akcję dla chętnych dzieci, które w domu wraz ze swoimi rodzicami wykonały piękne prace plastyczne przedstawiające zwierzątka – pieski, kotki, misie. Postanowiliśmy wspólnie, aby prace wysłać do Nikoli Kabat oraz Maksymilianka Trepanowskiego, ponieważ są oni w zbliżonym wieku i mają podobne zainteresowania. Mamy nadzieję, że poczta dostarczyła nasze prace wraz z dołączonymi listami i że sprawiły one radość, umiliły czas oraz wywołały piękny, szeroki uśmiech na twarzach dzieci. Cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w tej szczególnej akcji, która uczy wrażliwości na drugiego człowieka. Pragniemy dawać radość chorym dzieciom i nadal kontynuować wysyłanie kartek i prac do innych marzycieli.

Serdecznie pozdrawiamy wszystkie dzieci i całą Marzycielską Pocztę uśmiech

– nauczycielka Kornelia Przywara z dziećmi i rodzicami z Publicznego Przedszkola nr 2 w Sędziszowie Małopolskim

Dołączamy zdjęcia z przebiegu zeszłorocznej akcji oraz prezentacje naszych prac.