Fani bloga Rafała Glińskiego po raz kolejny wsparli akcję Marzycielskiej Poczty. Tym razem postanowili za pośrednictwem Rafała, ambasadora akcji, namówić cała reprezentację piłkarzy ręcznych – srebrnych (2007) i brązowych (2009) medalistów Mistrzostw Świata. Akcja nie miałaby miejsca gdyby nie Szymon Gromada: mały kibic wszystkich reprezentacji i podopieczny Marzycielskiej Poczty. Dzięki wielkiemu zaangażowaniu Rafała i reprezentacji udało się uszczęśliwić jeszcze dwóch małych marzycielskich przyjaciół, a mianowicie Huberta i Kubę.

Chłopcy po otrzymaniu przesyłki byli bardzo podekscytowani. Jak pisze Pani Alicja, mama Huberta:

Nasz Ambasador jak zwykle nie zawodzi uśmiech Hubercik cieszy się przesyłką. Powiedział ze nie ma nic fajniejszego niż mieć cała kadrę Mistrzów Vive Targi Kielce uśmiech Dziękujemy Rafałowi i przyjaciołom z bloga za ciągłe wsparcie. Te gole Rafała na boisku to dla Huberta to wielki przykład jak walczyć i wciąż iść do przodu. Ta radość z oglądania meczu jest nie do opisania. Dziękuje!!! Jak widać sportowcy mogą być przykładem nie tylko jak walczyć na parkietach czy boiskach, ale również podczas choroby.

Z kolei Pani Tatiana opowiada tak:

Doszła tajemnicza niespodzianka. To był strzał w dziesiątkę, Szymuś nie mógł się zdecydować, którego sportowca-szczypiornistę bardziej lubi, co chwilę zmieniał zdanie, to była super zabawa i wielka radość, Niesamowite powiększenie kolekcji Szymusia w tak krótkim czasie, dziękujemy wszystkim.

Kolekcjonerem autografów jest również Kuba, dlatego jego mama Ewa była bardzo wdzięczna Rafałowi i reprezentacji za niespodziankę w postaci autografów, ponieważ dzięki temu mogła widzieć radość syna:

Kuba od jakiegoś czasu kolekcjonuje zdjęcia znanych osób, wkleja je do specjalnego albumu. Teraz kolekcja znacznie się powiększyła mrugnięcie Kiedy Kuba otworzył przesyłkę, była kamera, co trochę go krępowało, ale kiedy na spokojnie zaczął przeglądać fotografie jego radość rosła uśmiech Zrobiliście wielką niespodziankę Kubusiowi, za co jeszcze raz bardzo dziękuję.

Zdjęcia:

[rps]