Efekty AkcjiReprezentacja Polski w piłce ręcznej dla dzieci

10 maja 2011autor Ania Mat.14
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2011/05/reprezentacja-polski-w-pilce-recznej-dla-dzieci.jpg

Fani bloga Rafała Glińskiego po raz kolejny wsparli akcję Marzycielskiej Poczty. Tym razem postanowili za pośrednictwem Rafała, ambasadora akcji, namówić cała reprezentację piłkarzy ręcznych – srebrnych (2007) i brązowych (2009) medalistów Mistrzostw Świata. Akcja nie miałaby miejsca gdyby nie Szymon Gromada: mały kibic wszystkich reprezentacji i podopieczny Marzycielskiej Poczty. Dzięki wielkiemu zaangażowaniu Rafała i reprezentacji udało się uszczęśliwić jeszcze dwóch małych marzycielskich przyjaciół, a mianowicie Huberta i Kubę.

Chłopcy po otrzymaniu przesyłki byli bardzo podekscytowani. Jak pisze Pani Alicja, mama Huberta:

Nasz Ambasador jak zwykle nie zawodzi uśmiech Hubercik cieszy się przesyłką. Powiedział ze nie ma nic fajniejszego niż mieć cała kadrę Mistrzów Vive Targi Kielce uśmiech Dziękujemy Rafałowi i przyjaciołom z bloga za ciągłe wsparcie. Te gole Rafała na boisku to dla Huberta to wielki przykład jak walczyć i wciąż iść do przodu. Ta radość z oglądania meczu jest nie do opisania. Dziękuje!!! Jak widać sportowcy mogą być przykładem nie tylko jak walczyć na parkietach czy boiskach, ale również podczas choroby.

Z kolei Pani Tatiana opowiada tak:

Doszła tajemnicza niespodzianka. To był strzał w dziesiątkę, Szymuś nie mógł się zdecydować, którego sportowca-szczypiornistę bardziej lubi, co chwilę zmieniał zdanie, to była super zabawa i wielka radość, Niesamowite powiększenie kolekcji Szymusia w tak krótkim czasie, dziękujemy wszystkim.

Kolekcjonerem autografów jest również Kuba, dlatego jego mama Ewa była bardzo wdzięczna Rafałowi i reprezentacji za niespodziankę w postaci autografów, ponieważ dzięki temu mogła widzieć radość syna:

Kuba od jakiegoś czasu kolekcjonuje zdjęcia znanych osób, wkleja je do specjalnego albumu. Teraz kolekcja znacznie się powiększyła mrugnięcie Kiedy Kuba otworzył przesyłkę, była kamera, co trochę go krępowało, ale kiedy na spokojnie zaczął przeglądać fotografie jego radość rosła uśmiech Zrobiliście wielką niespodziankę Kubusiowi, za co jeszcze raz bardzo dziękuję.

Zdjęcia:

[rps]

14
Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
Natalka Mukolinka

Jak fajnie patrzec na Wasze szczęście śmiech
Fani Rafała Glinskiego jesteście kciuk do góry kciuk do góry kciuk do góry kciuk do góry kciuk do góry

Wiktoria Konowada

Mieć takich fanów to zaszczyt ogromny!! uśmiech

Kamila_B

uśmiechy chłopaków mówią same za siebie śmiech

MAGDA G.

Dokładnie, uśmiechy mówią sami za siebie. Jesteście WIELCY kciuk do góry

Basia Opas (Gocyła)

Chłopaki super !!
aż miło że Sławni ludzie tak bardzo włączają się w akcję ! uśmiech
Nasi mali Marzyciele są pewnie szczęśliwi uśmiech

Weronika Mazurkiewicz

Fajnie zobaczyć Wasze roześmiane buzie chłopaki mrugnięcie kciuk do góry kciuk do góry Oczywiście DZIĘKUJEMY mrugnięcie

Basia Sz
Basia Sz

Brawo Rafał, brawo reprezentacja Polski w Piłce ręcznej. Szymek, Hubet, Kuba gratuluję Wam tych autografów, cieszę się, że sprawiły Wam i Waszym rodzicom radość.

Mama Natana
Mama Natana

Brawo!!!!Super pomysły mają i wielkie serducha

mama Hubercika

Dla Huberta to wielka radosć, Przyjaciele z bloga wraz z Rafałem nigdy nie zapominają i potrafią sprawić tak wielką radość że Hubercik zapomina o codziennym bólu biorąc przykład z Rafała i drużyny idzie cały czas do przodu biorąc z nich przykład. dziękuje z całego serduszka;)))

Ania Mat.

dziękuję Wam wszystkim w imieniu wszystkich członków załogi uśmiech ale jak my możemy tego nie robić ?? kochamy tą akcje !!! mam nadzieje że w przyszłości uszczęśliwimy więcej dzieci… może już jest coś w drodze ?? uśmiech

Kuba

Pani Aniu jest pani taka kochana :XO: :XO: :XO: :XO: :XO: Jeszcze nigdy nie dostałem tylu autografów naraz nie pochawalam nie pochawalam nie pochawalam nie pochawalam ale było wklejania diabełek diabełek diabełek diabełek diabełek Pozdrowienia dla wszystkich śmiech śmiech śmiech śmiech śmiech

Aga Kizinkiewicz

Szacun dla Was. uśmiech Cieszę się, że angażujecie się w Marzycielską Pocztę. uśmiech

mama Nikoli

Komentarz
[img]http://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2011/09/rok szkolny-1.jpg[/img]
Dziękujemy śmiech

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/mp-logo-malutkie-2-1.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image