Efekty AkcjiReprezentacja Polski w piłce ręcznej dla dzieci

10 maja 2011autor Ania Mat.14
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2011/05/reprezentacja-polski-w-pilce-recznej-dla-dzieci.jpg

Fani bloga Rafała Glińskiego po raz kolejny wsparli akcję Marzycielskiej Poczty. Tym razem postanowili za pośrednictwem Rafała, ambasadora akcji, namówić cała reprezentację piłkarzy ręcznych – srebrnych (2007) i brązowych (2009) medalistów Mistrzostw Świata. Akcja nie miałaby miejsca gdyby nie Szymon Gromada: mały kibic wszystkich reprezentacji i podopieczny Marzycielskiej Poczty. Dzięki wielkiemu zaangażowaniu Rafała i reprezentacji udało się uszczęśliwić jeszcze dwóch małych marzycielskich przyjaciół, a mianowicie Huberta i Kubę.

Chłopcy po otrzymaniu przesyłki byli bardzo podekscytowani. Jak pisze Pani Alicja, mama Huberta:

Nasz Ambasador jak zwykle nie zawodzi 🙂 Hubercik cieszy się przesyłką. Powiedział ze nie ma nic fajniejszego niż mieć cała kadrę Mistrzów Vive Targi Kielce 🙂 Dziękujemy Rafałowi i przyjaciołom z bloga za ciągłe wsparcie. Te gole Rafała na boisku to dla Huberta to wielki przykład jak walczyć i wciąż iść do przodu. Ta radość z oglądania meczu jest nie do opisania. Dziękuje!!! Jak widać sportowcy mogą być przykładem nie tylko jak walczyć na parkietach czy boiskach, ale również podczas choroby.

Z kolei Pani Tatiana opowiada tak:

Doszła tajemnicza niespodzianka. To był strzał w dziesiątkę, Szymuś nie mógł się zdecydować, którego sportowca-szczypiornistę bardziej lubi, co chwilę zmieniał zdanie, to była super zabawa i wielka radość, Niesamowite powiększenie kolekcji Szymusia w tak krótkim czasie, dziękujemy wszystkim.

Kolekcjonerem autografów jest również Kuba, dlatego jego mama Ewa była bardzo wdzięczna Rafałowi i reprezentacji za niespodziankę w postaci autografów, ponieważ dzięki temu mogła widzieć radość syna:

Kuba od jakiegoś czasu kolekcjonuje zdjęcia znanych osób, wkleja je do specjalnego albumu. Teraz kolekcja znacznie się powiększyła 😉 Kiedy Kuba otworzył przesyłkę, była kamera, co trochę go krępowało, ale kiedy na spokojnie zaczął przeglądać fotografie jego radość rosła 🙂 Zrobiliście wielką niespodziankę Kubusiowi, za co jeszcze raz bardzo dziękuję.

Zdjęcia:

[rps]

guest
14 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Natalka Mukolinka
9 lat temu

Jak fajnie patrzec na Wasze szczęście 😀
Fani Rafała Glinskiego jesteście :up: :up: :up: :up: :up:

Wiktoria Konowada
9 lat temu

Mieć takich fanów to zaszczyt ogromny!! 🙂

Kamila_B
9 lat temu

uśmiechy chłopaków mówią same za siebie 😀

MAGDA G.
9 lat temu

Dokładnie, uśmiechy mówią sami za siebie. Jesteście WIELCY :up:

Basia Opas (Gocyła)

Chłopaki super !!
aż miło że Sławni ludzie tak bardzo włączają się w akcję ! 🙂
Nasi mali Marzyciele są pewnie szczęśliwi 🙂

Weronika Mazurkiewicz

Fajnie zobaczyć Wasze roześmiane buzie chłopaki 😉 :up: :up: Oczywiście DZIĘKUJEMY 😉

Basia Sz
Basia Sz
9 lat temu

Brawo Rafał, brawo reprezentacja Polski w Piłce ręcznej. Szymek, Hubet, Kuba gratuluję Wam tych autografów, cieszę się, że sprawiły Wam i Waszym rodzicom radość.

Mama Natana
Mama Natana
9 lat temu

Brawo!!!!Super pomysły mają i wielkie serducha

mama Hubercika
9 lat temu

Dla Huberta to wielka radosć, Przyjaciele z bloga wraz z Rafałem nigdy nie zapominają i potrafią sprawić tak wielką radość że Hubercik zapomina o codziennym bólu biorąc przykład z Rafała i drużyny idzie cały czas do przodu biorąc z nich przykład. dziękuje z całego serduszka;)))

Ania Mat.
9 lat temu

dziękuję Wam wszystkim w imieniu wszystkich członków załogi 🙂 ale jak my możemy tego nie robić ?? kochamy tą akcje !!! mam nadzieje że w przyszłości uszczęśliwimy więcej dzieci… może już jest coś w drodze ?? 🙂

Kuba
9 lat temu

Pani Aniu jest pani taka kochana :XO: :XO: :XO: :XO: :XO: Jeszcze nigdy nie dostałem tylu autografów naraz 😕 😕 😕 😕 ale było wklejania 👿 👿 👿 👿 👿 Pozdrowienia dla wszystkich 😀 😀 😀 😀 😀

Aga Kizinkiewicz
9 lat temu

Szacun dla Was. 🙂 Cieszę się, że angażujecie się w Marzycielską Pocztę. 🙂

mama Nikoli
9 lat temu

Komentarz
[img]http://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2011/09/rok szkolny-1.jpg[/img]
Dziękujemy 😀

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image