BlogMarzycielska Poczta w każdym rozmiarze!

7 kwietnia 2013autor Tomasz Chmiel1
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2013/04/marzycielska-poczta-responsive-design.jpg

Od teraz Marzycielska Poczta automatycznie dostosowywuje swój rozmiar i wygląd do wielkości wyświetlacza. Większość z Was na pewno już zauważyła, że strona jest teraz znacznie szersza, bo tak właśnie działa pod większymi monitorami. Na chwilę obecną układ strony dostosowywuje się również do małych telefonów, iPadów oraz mniejszych monitorów oferując zawsze jak największą wygodę.

Przyznam, że jeszcze Marzycielska Poczta nie „dostraja” się idealnie do telefonów i iPodów, ale już teraz chciałem się z Wami podzielić nowym układem, bo stosuję go od kilku dni na swoim komputerze i już nie wyobrażam sobie powrotu do poprzedniej szerokości – komfort korzystania z MP jest o tyle większy.

Wgraj ponownie swój awatar

Jedną z wielu zmian było zwiększenie Waszych awatarów pod komentarzami. Są one teraz sztucznie rozciągane do nowego rozmiaru i dlatego są dość rozmyte. Nie mogę za Was tego zrobić, dlatego zalecam wszystkim ponowne wgranie swojego awataru – dzięki temu staną się one znowu wyraźne.

Zauważyłeś/-łaś błąd? Daj mi znać!

Jeżeli zauważycie, że coś wyświetla się na stronie niepoprawnie, albo mogłoby się wyświetlać lepiej, dajcie proszę znać, choćby zostawiając poniżej komentarz.

guest
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image