Efekty AkcjiRok Natalii Stosik

17 listopada 2010autor Tomasz Chmiel10

Natalka i Pierwsza Miłość - MP też miała w tym swój udział
Natalia Stosik jest już z nami od roku. Przez ten czas obdarowaliście Natalkę nieprawdopodobną mocą listów i kartek. Co prawda nie mamy tradycji, aby podsumowywać cyklicznie udziału dzieci w „Marzycielskiej Poczcie”, ale być może warto taką tradycję zapoczątkować? 🙂

Co można o Natalce powiedzieć?

Kilka dni temu aCiaaa pozostawiła taki komentarz w profilu Natalki:

Chciałam Ci powiedzieć, że skradłaś moje serducho. I na pewno mam ochotę nie jedną akcję pisania listów zorganizować, dla Ciebie i Twoich przyjaciół z MP. By i inni mogli zarazić się tą akcją 😉

Nie bez powodu wybrałem właśnie powyższy komentarz. Obrazuje on jak samą swoją obecnością na tej stronie, Natalka przyciąga ludzi do Marzycielskiej Poczty i pomaga tym samym wszystkim innym dzieciom.

Fotorelacje Natalki

Czymś kultowym są już „fotorelacje” czyli zdjęcia Natalki z otrzymanymi przesyłkami + jej osobiste podziękowania. Co jakiś czas można je odnaleźć w jej profilu i jest to coś niesłychanie miłego dla wszystkich, którzy piszą. Na samym dole możecie zobaczyć niektóre z tych zdjęć.

Ostatnio Natalka jest z nami trochę rzadziej, bo dokucza jej natrętna bakteria. Ale nawet dzisiaj znalazła czas, by podziękować za wspólnie spędzony rok. Bo taka już jest: niesamowicie miła i pamiętająca o innych.

Mam nadzieję, że ucieszy ją ten mały wpis. O Natalce można napisać mnóstwo dobrego więc jeśli macie tylko coś do dodania to proszę podzielcie się tym w komentarzach. 🙂

Warto dodać, że dzisiaj zrobiłem też mały przelew na leczenie Natalki – był on możliwy dzięki Wam i wysłanym przez Was zdjęciom z kartkami, które to zostały cudownie „przemienione” na złotówki. 🙂

guest
10 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Aga Kizinkiewicz
9 lat temu

Siema Nati, super, że tyle czasu z nami jesteś. 😉 Ten rok minął tak jak jeden dzień, szybko, pozostawiając same miłe wspomnienia, jestem pewna, że ten rok pozostanie na zawsze. 😉 Nati kuruj się, my jesteśmy z Tobą. Wszyscy. 😉 Nati co byśmy bez Ciebie zrobili? Mi dałaś tak bardzo dużo… – siłę, wsparcie – radość – nauczyłaś mnie cieszyć się życiem i czekać na następny dzień z uśmiechem – nauczyłaś mnie tego, żeby się nie przejmować i po prostu żyć dalej. Zdecydowanie jesteś osobą dużo lepszą ode mnie. Dużo lepszą. 😉 Nati wszystkiego najlepszego i spełnienia marzeń z okazji… Czytaj więcej »

Koliber
Koliber
9 lat temu

Ja nie umiem wyrazić słowami ile dała mi Natalka przez ten rok 😀

aCiaaa
9 lat temu

Nati, to musiał być piękny rok 😀 😀
A ja Ci powiem, że dzięki Twojemu Wielkiemu Serduchu, zaraziłam się i chcę zostać, jak najdłużej 😀 😀 😀
Nic, tylko kolejnych pięknych lat Ci zyczę z MP :XO: :XO: 😀 😀

Ela
Ela
9 lat temu

Nataleczko 😡 moja Iskiereczko – masz już roczek, ale mimo to jesteś najstarszą super fajowska nastolatką na MP- tulę Cię tak mocno jak ostatnio i ślę gorące całuski. Twoja p. Ela :XO:

Basia Opas (Gocyła)

Wspaniały wpis Tomku ! 🙂
Wydaje mi się, że każdy kto jest związany z MP może o Natalce powiedzieć wiele dobrego, ludzie tacy jak Ja, Seba, Aga, Pani Ela czy Krzysiek wiele jej zawdzięczają. chociaż wydawać by się mogło, że Natalka to przecież dziecko to swoim postępowaniem pokazuje swoją niezwykłą dorosłość.
Dziękuje Ci Natalko, że tak często jesteś tutaj z Nami i każdego Dnia przesyłasz Nam swój uśmiech ktory widać na każdym zdjęciu. Chociaż jestes małym człowieczkiem to masz OGROMNE serce !! :*

Justyna
Justyna
9 lat temu

Natalko wszystkiego dobre 🙂 Pozdrawiam i całuję 🙂

Sebastian
9 lat temu

Życie bez Natalki to życie stracone. Oj, jak zawsze przesadzam, ale tak czadowo-superowej dziewczyny to trzeba ze świecą szukać.

Weronika Mazurkiewicz

Pamiętam nawet jak to wszystko się zaczęło 🙂 Idę sobie polem wiejskim:P dzwonię do mamy Natalii, strasznieje wieje, a tam w słuchawce pełne zaskoczenie, że z MP ktoś zadzwonił 🙂
Natalka skradła chyba wszystkim serce 🙂

mama Wandzi z MiśMisia

Natalko ,jesteś właśnie ISKIERKĄ,która podtrzymuje często w ludziach płomień nadziei i radości życia. Dobrze ,że Ty sama nie tylko dajesz wsparcie, ale i bierzesz, że piszesz o tym kiedy jest Ci trudno.To ważne ,że potrafisz sobie pozwolić na smutek i gorsze dni Czasem to też potrzebne , by uśmiech nie stał się maską, a po burzy wstaje tęcza i słońce i Ty o tym dobrze wiesz. Dziękujemy Ci za to,że tak PO LUDZKU mierzysz się z chorobą i życiem ,za to jaka jesteś i że Z NAMI JESTEŚ. w imieniu wszystkich Przyjaciół MiśMisia- Twoich przyjaciół mama Wańdzi PS Oczywiście trzymamy… Czytaj więcej »

Natalka Mukolinka
9 lat temu

Jak sie to mogło stać ze ja we wpisie o Mnie nic nie napisałm 😆
nie dobrze nie dobrze 😆
Juz sie poprawiam.
Nie byąłbym tu gdyby nie telefon od Weroniki gdyby nie To ze razem z Tomkiem Marzycielska Poczte w Polsce stworzyli ze będac tu z Wami przez ROK przeczytaąłm tyle ciepłych słów ze serce mocni9ej bije kiedy to czytam.
Marzycielska Poczta to wielkie szczęscie moje :XO:
Dziekuje ze jestescie :XO:

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image