Ludzie listy pisząRozmarzone Meritum

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2012/01/rozmarzone-meritum.jpg

Pierwszy tydzień grudnia bieżącego roku upłynął w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących Meritum w Siemianowicach Śląskich jako tydzień wolontariatu. Działo się naprawdę wiele. Klub Młodego Wolontariusza Merit przygotował i przeprowadził szereg akcji, w których uczniowie i grono pedagogiczne mogło wykazać się szlachetnością i dobrocią serca.

Jedną z akcji, która wzbudziła moc pozytywnych emocji była oczywiście Marzycielska poczta, dla której listy i pocztówki nasza szkoła wysyła już kolejny raz.

Wyjątkową frajdę wzbudzały zajęcia, podczas których powstawały własnoręcznie wykonane kartki. W ruch poszły nożyczki, kleje, farby, brystole, naklejki, które zazwyczaj nie goszczą w murach naszej szkoły. Zapału wystarczyło na stworzenie 85 kartek, które wypisywaliśmy właśnie podczas Tygodnia Wolontariatu.

Punkt Marzycielskiej poczty z dużą skutecznością prowadziła klasa II a LO. W mig zabrakło kartek, dlatego chętni uczniowie pisali również listy.

Ogromnie ucieszył nas fakt, że do naszej rozmarzonej akcji dołączyli również harcerze 16 KDH Gryf 10 GZ Poszukiwacze skarbów oraz seniorzy Akademii Aktywnego Seniora wraz z policjantami.

Bilans 138 listów i kartek napisanych do wszystkich marzycielskich dzieciaków. Cieszymy się, że zaraziliśmy tą wspaniałą akcją nie tylko starych wyjadaczy! Wiemy również, że to nie ostatnia „edycja” Marzycielskiej poczty w Meritum. Mamy nadzieję, że nasze listy ucieszą dzieci, które niniejszym serdecznie pozdrawiamy!

Klub Młodego Wolontariusza Merit
przy ZSTiO Meritum w Siemianowicach Śląskich

guest
5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Natalka Mukolinka
8 lat temu

O ja pierwsza będę 😆 😆 😆 Bardzo bardzo dziękuję :XO: :XO: Jesteście moimi przyjaciółmi 😆 Przyjaciołom z Klubu Młodego Wolontariuszaa „Merit” w Siemanowicach Śląskich:lol: 😆 chcę bardzo podziękować za niezwykłe ciepłe i miłe słowa napisane kartkach jakie sami dla Mnie zrobiliście 😆 Jagodo i Patryku 😆 no i cóż mam powiedzieć?kolor kartek który bardzo lubię i jeszcze na dodatek tyle ciepłych słów na nich padło -dziękuję Wam bardzo 😆 http://marzycielskapoczta.pl/wp-content/plugins/easy-comment-uploads/timthumb.php?src=http://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2012/01/Klubmodegowolont.JPG&zc=3&h=100&w=120 Karolino i Radku 😆 wasze listy sprawiły- że uśmiech mi z buzi nie schodził 😆 a jak przeczytałam te słowa;Twoje serce jest pełne miłości do zwierząt i ludzi 😆… Czytaj więcej »

Mama Szymona
8 lat temu

my ze Szymkiem tez bardzo dziekujemy za kartki od was 😀

Basia Opas (Gocyła)
Basia Opas (Gocyła)
8 lat temu

85 kartek 🙂 super !!! 🙂
Dziękujemy z całego serca, ze tutaj jesteście ;*

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image