Ludzie listy pisząSeniorzy maluchom

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2011/12/seniorzy-maluchom.jpg

O Marzycielskiej poczcie słuchacze Akademii Aktywnego Seniora dowiedzieli się od uczniów Klubu Młodego Wolontariusza Merita, którzy zorganizowali w ZSTiO Meritum w Siemianowicach Śląskich Tydzień Wolontariatu.

Seniorzy bardzo chętnie włączyli się do akcji. Złapali przygotowane przez uczniów pocztówki i z zapałem rozpoczęło się wypisywanie pozdrowień i, jako że trwa okres przedświąteczny, życzeń. Gościem specjalnym spotkania seniorów byli policjanci: Komendant Miejskiej Policji w Siemianowicach Śląskich wraz z rzeczniczką oraz funkcjonariuszem – oni również włączyli się do akcji.

„To bardzo szlachetne przedsięwzięcie, cieszę się, że w tak prosty i sympatyczny sposób mogę sprawić komuś radość” – powiedziała jedna z uczestniczek spotkania.

Jesteśmy przekonani, że seniorzy jeszcze nie raz wezmą udział w Marzycielskiej poczcie.

Akademia Aktywnego Seniora
Stowarzyszenie Społeczno-Edukacyjne Pro Meritum

8
Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
Basia Sz
Basia Sz

To bardzo miły gest ze strony tych starszych osób. Wspaniale, że włączyli się do akcji pisania listów, kartek do chorych dzieci. Brawa za zorganizowanie i inicjatywę.
Mam nadzieję, że jesteście szczęśliwi Kochani i nie czujecie się osamotnieni, bo niestety los starszych osób na ogół jest smutny. Wszystkiego Dobrego Wam życzę i dziękuję za ten piękny gest!!!

Aneta
Aneta

Ja tez mam nadzieję,że wiecej starszych osób podchwyci pomysł,jest przecież tyle różnych organizacji,Uniwersytetów Trzeciego Wieku,Domów Seniora….trzeba tylko dotrzeć do tych osób i przekazać ideę MP.Brawa dla Was Kochani Marzycielscy Dziadkowie śmiech

Weronika Mazurkiewicz
Weronika Mazurkiewicz

Jak wspaniale, że oprócz przedszkoli i szkół pojawili się dorośli ;)! Bardzo mnie to cieszy!

Arturro

Super uśmiech Głęboki ukłon dla seniorów o wielkich sercach uśmiech To bardzo cieszy serducho że włączają się starsze osoby, które dzieciakom chcą nieść uśmiech i radość uśmiech kciuk do góry Tacy „pocztowi dziadkowie” to na prawdę fajna sprawa uśmiech kciuk do góry super kciuk do góry

aCiaaa

Super, że i w takiej grupie ludzi są takie inicjatywy i chęci do ich organizowania kciuk do góry kciuk do góry
Nie jedna buzia pewnie bezie dzięki Wam uśmiechnięta śmiech

Karolina
Karolina

Bardzo dziękujemy uśmiech

Basia Opas (Gocyła)
Basia Opas (Gocyła)

i to mi się nasuwa tekst „tego jeszcze nie było ! ”
Super, że do akcji włączają się nie tylko dzieciaki i młodzież, ale także seniorzy !! to wspaniały gest ! uśmiech

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image