To już ostatnie nasze działanie podjęte w ramach projektu wolontaryjnego. Klasy biorące udział w projekcie przygotowały dla dzieci z „Marzycielskiej poczty” niespodzianki.: powstały dwa albumy z rysunkami uczniów.

Przy wykonywaniu prac plastycznych wzięto pod uwagę zainteresowania naszych podopiecznych (zainteresowanie przyrodą, samochodami, zwierzętami) Albumy wykonali uczniowie z klasy 5a i 5b dla Natalii Stosik oraz Mateusza Skoczylasa. Pozostałe klasy: 2a, 4a i 4b wykonały własnoręcznie piękne ramki i umieściły w nich zdjęcia klasowe (są to niespodzianki dla Martynki Spaszewskiej, Kasi Krupy oraz Tomka Wilewskiego).

Działania w ramach projektu zostały zakończone. Ale nie zakończyła się znajomość uczniów naszej szkoły z dziećmi z „Marzycielskiej poczty”.

Już teraz przychodzą do mnie uczniowie z zapytaniami oraz propozycjami na dalszą pomoc dzieciom. Mam więc wrażenie, że „korespondencyjna przyjaźń” będzie trwała nadal.

Serdecznie pozdrawiamy wszystkie dzieciaczki z „Marzycielskiej poczty”! A pomysłodawcom tej wspaniałej strony dziękujemy za możliwość wyczarowania uśmiechów na twarzach chorych dzieci.

– Uczniowie oraz wychowawcy klas 2a, 4a,4b, 5a, 5b
oraz opiekun Szkolnego Koła Wolontariusza