Ludzie listy pisząSP14 w Zabrzu dla Elizy

2 lutego 2014autor Anna Janik1
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2014/02/sp14-w-zabrzu-dla-elizy.jpg

„Dla Elizy” proszę Pani to taki utwór muzyczny!” – krzyknęły dzieci, gdy zaproponowałam im zrobienie kartek z życzeniami dla Elizy Banickiej. Z jeszcze większą ochotą, nucąc pod nosem swoje ulubione melodie, rozpoczęli pracę nad swoimi karteczkami. Do życzeń dla Elizy przyłączyli się i mali i duzi oraz ich rodzice. Niektóre karteczki były na prawdę piękne! Koordynatorki akcji zebrały wszystkie karteczki i przesłały Elizie jeszcze przed Bożym Narodzeniem.

Mamy nadzieję, że nasze rysunki i życzenia wywołały uśmiech na buzi Elizy, której życzymy zdrowia, radości i spełnienia marzeń w te Święta Bożego Narodzenia oraz w Nowym 2014 Roku! Buziaczki Elizko przesyłają uczniowie Szkoły Podstawowej nr 14 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza w Zabrzu wraz z opiekunkami: Anną Janik i Agatą Kik.

1
Dodaj komentarz

avatar
 
uśmiechniezadowolenieśmiechlolmrugnięciejęzyczekcałujękochamprzytulamdobranocobojętnośćkciuk do górykciuk w dółhejmodlitwaszoknie pochawalamcoolo ranyhmmaniołekdiabełekuupsniedobrze michorobasmutekpłaczzłośćkręciołekgluptasek
aCiaaa

uśmiech uśmiech i zostańcie z Dziećmi jak najdłużej kciuk do góry kciuk do góry

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image