przesylki-chlopiec

O akcji

Marzycielska Poczta to akcja, która polega na wysyłaniu tradycyjnych listów i kartek do chorych dzieci. Co jakiś czas zamieszczamy tutaj profile chorych dzieci z całej Polski, które kochają otrzymywać takie przesyłki. W profilach dzieci znajdują się adresy pocztowe, pod które każdy może napisać.

Ludzie listy piszą

Do dzieci piszą nie tylko indywidualne osoby, ale całe szkoły, przedszkola, uczelnie i klasy – każda grupa osób może zorganizować akcję pisania listów i kartek, a na stronie prezentujemy ich relacje, która idą już w tysiące.

Najnowsze relacje / zobacz wszystkie

Szkoła Podstawowa nr 51 w Szczecinie

W lutym dzieci z grupy ,,Pszczółki” z Oddziałów Przedszkolnych przy Szkole Podstawowej nr 51 w Szczecinie przyłączyły się do akcji ,,Marzycielska Poczta”. Przedszkolaki ochoczo i z wielkim zaangażowaniem malowały i wyklejały kartki dla Wiktorii Gałki. Każdy przedszkolak włożył dużo serca, by wykonana kartka sprawiła radość koleżance. Mamy nadzieję, że naszymi listami udało się wywołać uśmiech…

Szkoła Podstawowa nr 6 w Mińsku Mazowieckim

Dzieci z oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej nr 6 w Mińsku Mazowieckim również z wielką chęcią i zaangażowaniem dołączyli do akcji ” Marzycielska Poczta”. Po zapoznaniu się z profilem Wiktorii Kępińskiej postanowiły, że to właśnie do niej trafią ich laurki i rysunki. 🙂 Mamy nadzieję, że sprawią Ci radość Wiktorio. 🙂 Pozdrawiamy!

Przedszkole Kolorowe Pole w Dachowie

Dzieci z Przedszkola Kolorowe Pole w Dachowie, włączyły się do akcji pisania listów do chorego kolegi. Wirtualne poznanie Filipa, bo tak ma na imię nasz nowy kolega, pozwoliło nam go bliżej poznać. Dzieci dowiedziały się jakie ma zainteresowania, pasje, dzięki czemu powstałe kartki były wyjątkowe i niepowtarzalne. Nowa znajomość pozostała, a co najważniejsze nasze przedszkolaki…

Szkoła Podstawowa nr 10 im. G. Morcinka w Orzeszu-Woszczycach

Jak co roku nasza szkoła włączyła się w akcję „Marzycielska Poczta”. Tym razem uczniowie wykonali kartki wielkanocne dla Martynki. Zostały one przygotowane podczas pobytu w szkole. Mamy nadzieje, że wniosły odrobinę radości w serduszko Martynki. Pozdrawiamy i życzymy spełnienia marzeń!  

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image