Wczoraj wieczorem uruchomiliśmy Świąteczną Kartkę, akcję zachęcającą do wysyłania kartek do dzieci z Marzycielskiej Poczty.

Pokażmy, że tradycja wysyłania świątecznych kartek nie tylko jest wciąż żywa, ale nigdy nie miała się tak dobrze! Gdyby każdy rodak przy wysyłaniu kartek posłał jedną choremu dziecku, ileż by to było wsparcia do walki z chorobą, ile dobrej energii dla dzieci na cały nowy rok!

Bardzo Was prosimy o pomoc w nagłośnieniu tej inicjatywy. Niech wieść o niej rozejdzie się po całym kraju!

Poszukujemy osób do mediów:

Poszukujemy osób z całego kraju, które znają Marzycielską Pocztę i mają czas oraz chęci, by opowiedzieć o „Świątecznej Kartce” w swoich lokalnych mediach. Jeżeli jesteś taką osobą, prosimy zgłoś się do nas poprzez poniższy formularz.

Już na dniach (i do końca tego miesiąca) będziemy się kontaktowali z mediami z wielu regionów Polski. Podczas kontaktu zachęcimy reporterów do przeprowadzenia wywiadu z osobami, które mieszkają w ich okolicy i angażują się w akcję.

PS: Osoby, które zgłaszały się już od października, nie muszą tego robić ponownie. Dla ułatwienia kontaktu, Wasze dane kontaktowe zostaną także zamieszczone w dziale dla mediów.