Ludzie listy pisząŚwietlica „Bajkolandia” w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 5 w Żorach

29 grudnia 2013autor Natalia Płonka1
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2013/12/swietlica-bajkolandia-w-zespole-szkolno-przedszkolnym-nr-5-w-zorach.jpg

Witam Wszystkich Serdecznie!

12 grudnia Świetliczaki z „Bajkolandii” w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 5 w Żorach dołączyły do grona przyjaciół „Marzycielskiej Poczty”. Wychowankowie postanowili napisać do sześcioletnie Dominiki Gadzińskiej z Kościan. Dowiedzieliśmy się, że marzeniem Dominiki było dołączenie do grona „Marzycielskiej Poczty”, więc my postanowiliśmy przyczynić się do jego spełnienia i piszemy właśnie do niej. Każdy Świetliczak wykonał dla dziewczynki rysunek.

Dominiczko specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy album z naszymi dziełami. Wszystkie prace podzieliliśmy na kategorie: Święta Bożego Narodzenia wraz z życzeniami, sport, muzyka – twój ulubiony wykonawca, misie, lalki i postacie z bajek, a na końcu zamieściliśmy kwiatki narysowane specjalnie dla Ciebie. Mamy nadzieję, że nasz prezent wywoła uśmiech na twojej buzi i sprawi Ci wiele radości. Życzymy Ci dużo, dużo zdrówka, radości oraz spełnienia wszystkich marzeń!

guest
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image