Ludzie listy pisząŚwietlica Środowiskowa Młodzieżowego Centrum Kultury w Legnicy

18 listopada 2011autor Monika Woźniewska5
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2011/11/swietlica-srodowiskowa-mlodziezowego-centrum-kultury-w-legnicy.jpg

Jesteśmy podopiecznymi Świetlicy Środowiskowej Młodzieżowego Centrum Kultury w Legnicy. Nasza wychowawczyni, Pani Monika Woźniewska powiedziała nam o akcji Marzycielskiej Poczty. Bardzo spodobał nam się pomysł tworzenia kartek, prac plastycznych oraz pisania listów dla innych dzieci. Ucieszyliśmy się, że możemy zrobić coś dla rówieśników, którzy zmagają się z chorobą. Chcieliśmy podzielić się naszymi pracami i nawiązać nowe znajomości.

Do naszej akcji przyłączyły się dzieci z koła plastycznego prowadzonego przez Panią Alinę Dziewońską oraz maluchy z Akademii Siedmiolatka, których wychowawczynią jest Pani Asia Górecka. Pod okiem nauczycielek dzieci stworzyły wiele pięknych prac.

Na stronie Marzycielskiej Poczty spodobał nam się profil Moniki Stawińskiej, Małgosi Jabłońskiej i Natana Witczaka. Profil Małgosi przykuł naszą uwagę ze względu na zdjęcie, na którym promiennie się uśmiecha. Zaimponował nam też szeroki wachlarz jej zainteresowań – od teatru, tańca, aż po sport. Profil Moniki spodobał nam się od razu ze względu na jej zainteresowania, okazało się, że większość z nas podziela jej pasje. Lubimy malować, rysować, kleić. Zaimponował nam jej hart ducha i tak ogromna aktywność w wielu dziedzinach. Z kolei Natan zaimponował nam swoim usportowieniem. Choroba nie jest dla niego przeszkodą w realizowaniu pasji. Musimy się przyznać, że na jego tle okazaliśmy się mało ruchliwi, ale obiecujemy, że popracujemy nad sobą. Małgosia, Monika i Natan stali się dla nas inspiracją do rozwijania siebie, dążenia do osiągania wyznaczonych celów, pomimo różnych przeciwności losu.

Cieszymy się, że wzięliśmy udział w akcji Marzycielska Poczta. Wiemy, że będziemy kontynuować nasze działania!

Do relacji dołączamy zdjęcia z akcji oraz naszą fotkę z Halloween (mamy nadzieję,że nikt się nie wystraszy).
Serdecznie pozdrawiamy 🙂

Zdjęcia:

guest
5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Weronika Mazurkiewicz
Weronika Mazurkiewicz
8 lat temu

Piękne kartki 😉 Bardzo Wam dziękujemy!

MAGDA G.
8 lat temu

Ale cudowne prace!!! Jesteście niesamowicie uzdolnieni. 🙂 :up: :up:

Paula
8 lat temu

Macie talent Kochani!. 🙂

Ela Ausobska
8 lat temu

Bardzo się cieszę, 😀 że wybraliście właśnie tę trójkę dzieci z marzycielskiej poczty. To są uzdolnione i odważne osóbki. A Wam też nie brakuje talentów. I macie dobre serduszka. :XO: :XO: Mam nadzieję, ze zaprzyjaźnicie się z dziećmi z MP i będziecie pisać do nich regularnie. ❗ Pięknie dziękuję za urocze prace wykonane przez Was. :up: :up: :up:

Basia Opas (Gocyła)
Basia Opas (Gocyła)
8 lat temu

Świetnie że z Nami jesteście 🙂
Cała trójka do której napisaliście pewnie strasznie się ucieszy 🙂
wybraliście nasze utalentowane dzieciaczki.. a Wam to talentu też nie brakuje 🙂

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image