Jesteśmy podopiecznymi Świetlicy Środowiskowej Młodzieżowego Centrum Kultury w Legnicy. Nasza wychowawczyni, Pani Monika Woźniewska powiedziała nam o akcji Marzycielskiej Poczty. Bardzo spodobał nam się pomysł tworzenia kartek, prac plastycznych oraz pisania listów dla innych dzieci. Ucieszyliśmy się, że możemy zrobić coś dla rówieśników, którzy zmagają się z chorobą. Chcieliśmy podzielić się naszymi pracami i nawiązać nowe znajomości.

Do naszej akcji przyłączyły się dzieci z koła plastycznego prowadzonego przez Panią Alinę Dziewońską oraz maluchy z Akademii Siedmiolatka, których wychowawczynią jest Pani Asia Górecka. Pod okiem nauczycielek dzieci stworzyły wiele pięknych prac.

Na stronie Marzycielskiej Poczty spodobał nam się profil Moniki Stawińskiej, Małgosi Jabłońskiej i Natana Witczaka. Profil Małgosi przykuł naszą uwagę ze względu na zdjęcie, na którym promiennie się uśmiecha. Zaimponował nam też szeroki wachlarz jej zainteresowań – od teatru, tańca, aż po sport. Profil Moniki spodobał nam się od razu ze względu na jej zainteresowania, okazało się, że większość z nas podziela jej pasje. Lubimy malować, rysować, kleić. Zaimponował nam jej hart ducha i tak ogromna aktywność w wielu dziedzinach. Z kolei Natan zaimponował nam swoim usportowieniem. Choroba nie jest dla niego przeszkodą w realizowaniu pasji. Musimy się przyznać, że na jego tle okazaliśmy się mało ruchliwi, ale obiecujemy, że popracujemy nad sobą. Małgosia, Monika i Natan stali się dla nas inspiracją do rozwijania siebie, dążenia do osiągania wyznaczonych celów, pomimo różnych przeciwności losu.

Cieszymy się, że wzięliśmy udział w akcji Marzycielska Poczta. Wiemy, że będziemy kontynuować nasze działania!

Do relacji dołączamy zdjęcia z akcji oraz naszą fotkę z Halloween (mamy nadzieję,że nikt się nie wystraszy).
Serdecznie pozdrawiamy uśmiech

Zdjęcia: