Ludzie listy pisząŚwietlica w Zespole Szkół nr 4 z Oddziałami Sportowymi w Poznaniu

https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2017/07/swietlica-w-zespole-szkol-nr-4-z-oddzialami-sportowymi-w-poznaniu.jpg

Każdego roku na początku czerwca na zajęciach w świetlicy rozmawiamy o dzieciach na całym świecie. O ich radościach, troskach, marzeniach. W jaki sposób przywołać uśmiech na ich twarzach? Czasem wystarczy pamiętać, napisać list, przygotować laurkę lub rysunek.

W tym roku w szczególny sposób pamiętaliśmy o Marynce Kurek. Dzieci z ciekawością słuchały informacji o dziewczynce. Mają podobne zainteresowania, lubią tych samych artystów, bohaterów książek. Tak wiele nas łączy. Uczniowie chcieli dowiedzieć się, czy choroba Martynki jest uleczalna, jak dziewczynka radzi sobie z codziennymi czynnościami. To była okazja do rozmowy o pomaganiu. Dzieci dzieliły się własnymi doświadczeniami.

Do naszej świetlicy uczęszczają dzieci z klas najmłodszych. Dla maluchów pisanie to nie lada wyzwanie, dlatego większość uczniów zdecydowała się na przygotowanie rysunków i kartek z życzeniami. To podarunki prosto z dziecięcych serc.

Martynko, życzymy Tobie jak najwięcej radosnych chwil i dobrych ludzi wokół Ciebie.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
https://marzycielskapoczta.pl/wp-content/uploads/2019/10/marzycielska-poczta-male-logo.png
Kontakt
kontakt@marzycielskapoczta.pl
+799 218 788
Newsletter

© 2009 – 2019 Marzycielska Poczta

bt_bb_section_top_section_coverage_image